Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen furcsa vagy ijesztő...

Milyen furcsa vagy ijesztő dolog történt már veletek?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Pedofil mutogatós kb 12 évesen elég para volt.
ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen mentem haza benyomva, de még tájékozódásra képesen, és menet közben valaki hirtelen közvetlenül a fülembe mondta halkan, hogy "Hé!".

Azonnal körbefordultam, de egy teremtett lélek nem volt körülöttem, az egész utca totál kihalt volt. A mai napig nem tudom, hogy mi a fene volt ez.

ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1* otthon egy kispohár eltört önmagától: lehet, mert akkor elég feszkós hangulat volt.
ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura:

mondhatni egész rendszeresen járok úgy, hogy eszembe jut valaki és, hogy milyen régen beszéltünk, vagy találkoztunk, majd utána fixen 1-2 napon belül felbukkan, felkeres az illető.


Ijesztő:

-az egyetem mellett majdnem egy évig volt állandó építkezés, és felújítás, ami miatt egy kis bódét pakoltak a terület egyik szélére, aminél történetesen egy olyan fazon őrködött, aki imádott főként fiatal lányoknak, nőknek köszöngetni. Ahogy nekem is. Én meg naívan viszonoztam, elvégre naponta minimum 2x arra kellett mennem hazafelé, sokat látom. Aztán egyik alkalommal, majdnem szó szerint elém ugrott, hogy várjak már, adni akar nekem valamit, és ő addig nem akarja, hogy tovább menjek, míg el nem fogadom. Nagyon akaratos volt, alig tudtam lerázni, és baromi ijesztő volt! Ott mondogatta, hogy márpedig az az enyém, direkt nekem hozta, ő aztán nem viszi azt sehova...

Utána addig nem mertem arra menni, amíg ott volt a kis bódé, ami miatt inkább tettem 10-15 perces kerülőket, csak ne kelljen azon az úton mennem.


-Egyik nap elhatároztam, hogy nem az egészkor induló busszal megyek haza, hanem a 20-assal. Végül mégis úgy értem ki a buszpályára, hogy elértem a hamarabbit, és bár volt egy olyan gondolatom, hogy mégsem kéne azzal menni, felszálltam rá. Mondván, ha már mégis elértem, és hamarabb haza is érek, miért ne? Hát mi történt? Az egészkor induló lerobbant félúton..

Azóta jobban figyelek az ilyesfajta gondolataimra.

ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!