Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki lottózik?

Van itt olyan, aki lottózik?

Figyelt kérdés

Hetente mennyit költesz lottóra?

Nyertél -e már valaha?


2019. dec. 28. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Átlag ezrest szántam rá hetente ( két mező ötös, két mező hatos), de ugye pont most emelték 20%-kal szóval ez változni fog. Nem a pár 100 forint miatt, de mindenkinél van "pszichés határ" (kivéve a függőket, de az más kérdés :D), nyerni ötösön szoktam novemberben és decemberben is volt hármasom. Hatoson kb soha nem nyertem, ha mégis akkor a legkevesebbet.


Sorsjegy nem volt kérdés, de leírom abban elég szerencsés vagyok. Bukszát szoktam venni egy darabokat és nyertem már 27 ezret ( pont előző januárban), de általában 5ezer körül, ami szerintem jó, legalábbis én nem pörgetem vissza hanem örülök neki. A kisebb sorsjegyek becsapósak ott rengeteg 300,500,1000-es nyeremény van, ami aztán arra ösztönöz vegyél még szóval azokat kihagyom,meg nem is hoz lázba ilyen kicsi összeg.



Kollégám EJ - t játszik csak (azt meg én sosem), de nem szokott vele nyerni, azért tudom ilyen pontosan, mert hétfőn mindig azzal kezdünk irodában, hogy "itt vagy? Akkor megint nem jött be" ( kinek mi ugye, mert péntek - szombat- vasárnap a sorsolás).

Szóval ez a tapasztalat.

2020. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!