Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként veszélyes egyedül...

Nőként veszélyes egyedül erdőben mászkálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni a természetbe, csak úgy lenni valahol, ahol nincsenek sokan, de nem tudom jó ötlet-e egyedül mászkálni.


Esetleg van olyan hely, ahol túrázáshoz, természetben levéshez lehet társaságot találni? Bár nem "bandázni" szeretnék elsősorban, úgy meg gondolom fura lenne, ha nem szólnék senkihez, ha többen vagyunk.


Vagy feleslegesen gondolkozom ezen? Ti szoktatok így mászkálni?


2019. dec. 28. 20:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
39%
Hát inkább ne. Olyan sok rossz hírt olvasni mostanában.
2019. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
26%
Láttad a Köpök a sírodra című filmet? Nah, ha nem akkor nézd meg. Egyből elmegy a kedved az erdei magányos sétáktól. A mai világban óvatosnak kell lenni. Menj inkább egy társasággal kirándulni.
2019. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
18%
Ne, nem éri meg.
2019. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
13%

Hány éves vagy, 12?

Igen, veszélyes.

2019. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne veszélyes?

Amerre alig jár ember, nem fognak lesben állni, hogy hátha egyszer jön valaki, akitől elszedhetik a pénzét. Erre sokkal nagyobb esélyed van lakott területen, vagyis ahol emberek járnak.

Feleségem, mielőtt megismertük egymást, évekig egyedül barangolta be Észak-dunántúl számos turistaútját. Én is egyedül kirándultam mindig. Soha rosszakaratú embernek színét se láttam.

2019. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
4%
Jaj csak azt ne. Valami migráns meg is erőszakolhat akàr.
2019. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%

Este ne mászkálj egyedül.

Ha kijelölt turistaúton mész, akkor nyugodtan menjél egyedül, ha ismered a környéket.

2019. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
30%

#5

A feleségednek akkor szerencséje volt, hogy nem találkozott semmilyen abberált idiótával. Sajnos ettől f

2019. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
28%
* sajnos ettől független még veszélyes egyedül csatangolni a mai világban. Főként nőként.
2019. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
57%
Léteznek baráti túrakörök, keress rá a saját lakóhelyeden vagy akár szervezhetsz is. Egyedül ne menj!
2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!