Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne menjek be dolgozni?

Hogyan ne menjek be dolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szivas nekem ez a het most. Budapesten dolgozom,es holnap illetve 31.-en is dolgooznunk kell. Mivel itthon karacsonyoztam ezert meg videken vagyok es ma kellene vissza vonatoznom. Bar 31.-en csak 2-ig dolgozunk, viszont en itthon (130kmre Budapesttol) szilveszterezek a barataimmal ugyhogy utana egybol jöhetek haza. Majd szilveszterezünk és utána másnap megimt utazhatok vissza mert csütörtökön dolgozunk, aztán pénteken megint jönnék haza mert hétvégén megyünk rokonlátogatóba. Nekem ez rohadt sok pénzbe kerül. Kapásból ma 3000Ft-ot elvonatozok, aztán 31.-en megint 3000Ft aztán másnap megint 3000Ft vissza pestre és utána megnt 3000Ft haza, majd vasárnap megint 3000Ft. Ez így 16.000Ft csak azért mert nem akarják kiadni januar 2-3-ra a szabimat. Azt mondta a fonokom hogy azt mar ev elejen ki kellett volna kernem, es eselytelen hogy megkapjam. Ti mit tennetek. En nagyon merges vagyok emiatt, ez hatalmas szivas nekem igy.
2019. dec. 29. 09:34
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsi, 15.000Ft. Nem tudok számolni
2019. dec. 29. 09:35
 2/27 anonim ***** válasza:
Kérj utazási támogatást, vagy táppénz, a napokban lehűlt aa levegő. ;)
2019. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Így jártál. Most komolyan mit lehet erre írni?
2019. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy pont karacsony elotti 3 nap betegedtem le kegyetlenul a fulemmel. Ugyhogy az unnepeket tappenzzel nyitottam. Bar akkor tenyleg beteg voltam, de ez nagyon hulyen jonne ki ha most elmennek valami kamu indokkal orvoshoz,nem akarom kirugatni magam azert. Erre nem adnak utazasi tamogstast egyebkent.
2019. dec. 29. 09:38
 5/27 A kérdező kommentje:
En azt nem ertem,hogy ezt most miert irtad le? Miert kell odabufogni,hogy mit lehet irni? Nyilvan tippeket kertem,hogy mit tegyek...
2019. dec. 29. 09:39
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Leírom lépésről lépésre:

Reggel ne kelj fel, ne öltözz át munkaruhába. Ezután ne reggelizz meg és ne is moss fogat. Ne nyisd ki az ajtót, ne lépj ki rajta és ne menj ki az aktuális tömegközlekedési eszköz megállójába. Ne szállj fel a járműre, és ne utazz el vele a munkahelyedre. Végül ne lépd át a munkahely ajtaját és ne jelentkezz munkára kész állapotban a munkaterületeden.

Szerintem nem olyan bonyolult

2019. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Rendkivul aranyos a szarkazmusod :)

Leirtam,hogy nem szeretnem magam kirugatni tappenzzel, mert karacsony elott igy nyitottam. Engem az sem zavarna,ha most felmennek ket napra majd kedden vissza, csak akkor ne kelljen csutortok penteken megint dolgozni mert utana ugye visszakell jonnom. Engem csak a penz zavar de rohadtul. Ho vege van, karacsony utan, baromira kikoltekeztem magam es nincs ennyi penzem erre. Elmondjam a vezetomnek,hogy miert szeretnem 2-3ra kikerni a szabit? Vagy az gaz?

2019. dec. 29. 09:49
 8/27 anonim ***** válasza:

Képzeld, van olyan ember aki pl. 250 km-re dolgozik Budapesten, és Ő is utazik, egy ünnepre, ha kell, akkor következő hétvégén megint valamire, ünnep, temetés,stb., és ezt be kell vállalni, vagy család közelében munkát vállalni, vagy év végén mindig munkát váltani, amíg nem találsz egy olyat, ahol kivételeznek a messze lakókkal...

Legközelebb mikor munkát vállalsz,a bruttó fizuból vonj le többet a kiadásokra....

2019. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
...,vagy mond meg a 4-5.-ei rokonoknak, hogy nincs rájuk, az utazásra pénzed.
2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Jaj istenem 😂. Oke lehet hogy titeket nem vagna foldhoz 15.000ft csak az utazasra, viszont engem baromira. Hol irtam,hogy munkat akarok valtani? Hol irtam,hogy kivetelezzenek velem? Annyit irtam,hogy 2-3ra szerettem volna kikerni a szabimat amit nem adnak ki, es megkerdeztem toletek hogy elmondjam-e a fonoknek az okat vagy hagyjam?

Most bocsi de ezen mi nem vilagos? 🙂

2019. dec. 29. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!