Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért fejlődnek...

Blacmoneyhu kérdése:

A lányok miért fejlődnek hamarabb mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy a velem egykorú lányok, sokkal idősebbnek néznek ki, és a 20as fiukkal beszelgetnek, pl nekem eselyem 1000 hogy nem lenne....
2019. dec. 29. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetika, gondolom... Vagyis most, ha téged ez érdekel, szerintem egy biológiatanárt kellene keress, aki elmagyarázza, gondolom a hormonoknak van köze ehez.
2019. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem A Lányok, csak a lányok többsége. Nagyon sok lány van, aki ún. későn érő. 16 évesen is 12-nek néz ki. Nyugalom. Ez totál genetikai vezérlésű.
2019. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja csak azert kerdem mert nekem pont egy ilyen lány jön be :D de az esélyem az 0
2019. dec. 29. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez van, törődj bele. Nem tudom, hány éves vagy, de a 15-16 éves lányok többsége az idősebb fiúkat nézegeti (18 vagy annál több), ezek jönnek be nekik, a saját korabeli fiúkat észre sem veszik, és az tényleg igaz, hogy érettségben ebben a korban lemaradnak kicsit a fiúk.


De van egy jó hírem: ha te leszel 18 éves, a 14-15-16 éves lányok bukni fognak rád, titkon lesni fognak utánad a folyosón, és rólad fognak álmodozni.

2019. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!