Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolok már túl sokszor...

Miért gondolok már túl sokszor is erre a férfira?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm akivel régen sokat beszélgettem, még egy régebbi munkahelyemen ismertem meg, elég sokat járt be ügyeket intézni. Igazából nem érzem úgy hogy tetszett, de rendes volt nagyon velem mindig is és kedveltem. Folyton bókolt, de nem lépett át azért egy határt mert tudta hogy kapcsolatom van. Azután nem keresett egy idő után, pedig sokat beszélgettünk messengeren is. Én munkahelyet váltottam és így nem is láttam már évek óta. Pár hónapja viszont feltűnt újra mert a mostani munkahelyemre is bejár ügyeket intézni.Amikor meglátott először annyira ideges vagy inkább izgatott volt szabályosan látszott rajta és már én éreztem kínosan magamat mert azért mindig van pár munkatársam körülöttem és tuti hogy feltűnt másoknak is a viselkedése. Többször is láttam rajta hogy feszült a közelemben, de próbálja leplezni már úgy vettem észre. Sokszor azt veszem észre hogy vagy kiemelt figyelmet fordít rám, vagy rám se néz ha mások is vannak körülöttünk de szerintem direkt, ha ketten vagyunk ami nagyon ritka mindig érdeklődik felőlem. Sokat gondolok rá az elmúlt időben, de nem érzem hogy annyira vonzódnék hozzá,amúgy nem rossz pasi külsőre. Jól kijövünk meg ki is jöttünk mindig is.Nem értem miért jár olyan sokszor az eszemben.
2019. dec. 29. 20:36
 1/1 Porkandur válasza:
Annyira egyértelmű; beléd van esve, szeretne veled komolyabb kapcsolatot, de nem mer nyitni irányodba. Viszont ez neked imponál. Megvan a rezgés köztetek. Élj a lehetőséggel és lehet, hogy nagyon boldogok lesztek.
2020. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!