Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit eszik a párotok?...

Mennyit eszik a párotok? Férfira gondolok

Figyelt kérdés
Konkrétan a húsra vagyok kíváncsi. Pl csirkéből hány combot vagy mellet? Kirántott karajból hány szeletet? 30 éves és 190 cm 90 kg. Hasonló kaliberű férfi mennyit eszik? Köszönöm
2019. nov. 4. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Rendszerint 2 szeletet mindenből+ köret. Ha nagyon morgok, akkor némi zöldséget is legyűr mellé.
2019. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan "csak" 180 centi, 80 kiló, de 3-4 szelet rántott hús simán lemegy neki, ha nagyon éhes. Persze attól függ, mekkorák a szeletek. Köretet is eszik, bár az rendszerint ottmarad a tányéron, legalábbis egy része. A savanyúságot, salátát jobban megeszi a rántott hús mellé, mint a burgonyapürét vagy rizst.
2019. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
94%
Az én párom 173 cm és 75 kiló. De nem háj van rajta, hanem izom. Nem eszik sok húst a halon kívül. Inkább csak ízesítésnek használja. Abból is főleg csirkét. Disznóra úgy kell rábeszélni. Ő egyébként japán. Sógorom magyar, méghozzá a te férjedhez hasonló paraméterekkel. Húst hússal eszik. Minimum 2 szeletet ebédre. Reggelire szallonát vagy kolbászt. Combból megeszik vagy ötöt.
2019. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem 175 magas, és 68 kiló. Egy grillcsirkét simán megeszik. Uborka salátával. Köret nem kell neki.
2019. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
192 cm, 120 kg (kicsit el van hízva...) 3 nagy szelet rántott húst körettel simán megeszik.
2019. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

185 cm, 75 kg, kisportolt, aktívan sportol jelenleg is.

Egy szelet rántott hús, 1 db csirkecomb vagy fél csirkemell, egy adag sült krumpli, egy tanyérnyi zödlségköret meg egy nagy tál saláta.

Bevásárláskor egy kajára 150-200 g húst számolok neki, ha szeletben van, ha apróhús, akkor 100-150 g legfeljebb.

2019. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. nov. 4. 13:06
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Húst olyan heti 3x eszünk, ő se kívánja minden nap, inkább halat eszünk mint húst, de mindenből rengeteget tud enni. Egyszerre 2 csirkecombnál vagy 2 szelet húsnál nem eszik meg többet, körettel salátával, de aztán 2 órán belül repetázik. Ha 2 napra főzök, akkor is egy nap alatt elfogy minden :D 186 cm, 95 kiló, mackós, de nincs elhízva.
2019. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jelenleg nincs párom, de akivel együtt voltam évekig 174 cm, kb. 73 kiló, tehát súly/arányban hasonló kaliberű 40 feletti. Elképesztő mennyiséget képes volt megenni. Reggelire, ebédre, vacsorára. Szerintem én negyedét ettem. Húst kérdezel. Nemcsak húsból evett rengeteget, de minden másból is. Sokszor csak néztem nagyokat, hová fér bele ennyi kaja. Pedig kinézetre szinte sovány volt. Inkább szálkás izomzatúnak mondanám. Pékként dolgozott. Embere válogatja, de a legtöbb férfi szereti a hasát. A vőm magas, szintén 190 közeli, de sportol. Hát ő sem magvakat eszik. Amikor jönnek hozzánk, betol 4-5 szelet húst. Szerencsére nem szégyenlős, én meg nem sajnálom, örülök, ha jóízűen eszik.
2019. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán eszünk ilyen "darab" húsokat. (Eleve nem eszünk húst minden nap.)

Néha van rántott vagy grillezett csirkemell, abból (kisebb tenyérnyi darabokkal számolva) egyet vagy kettőt szokott megenni.

Fél kiló husit szoktunk ketten enni 2-3-4 napig.

27 éves, 185 cm és nem tudom, hány kiló... átlag testalkatú. :D

2019. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!