Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Lányok! Ti hogyan reagálnátok ezt le? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Ma este éppen hazafelé jöttem. Amikor bekanyarodtam az utcánkba láttam, hogy egy ház sarkánál egy fiú (kb. 16-17 éves lehetett) nagyban pisil. Szerintem egy pár litert megihatott indulás előtt hiszen amikor odaértem már akkor egy tenger méretű tócsa volt a lába alatt és úgy jött neki az átlátszó pisi mintha tömlőböl nyomták volna. Csak megálltam mögötte és egy pár másodpercig néztem döbbenten mire ő is hátra nézett. Szerintetek kellett volna szólnom neki valamit vagy hagyjam a fenébe? Engem mindenesetre nagyon megdöbbentett a látvány. Esetleg ti is láttatok már valakit utcán pisilni?

25/L



2019. dec. 30. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez trollkodás?
2019. dec. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Szerintem nem az. Gondolom buliból hazafelé menet láttad. Valószínűleg sokat ivott meg nem tudott hol elmenni mosdoba és nagyon kellett neki. Én is szoktam ha rám jön és senki nincs sehol. Bár vannak hónapok mikor 1x sem van mikor meg többször is. Ilyen ez ha az ember tömegközlekedés van kötve😂 Én már olyat is láttam egy nőtől(nem neveznem annak xD) hogy a buszpalyaudvaron felhuzta a szoknyajat es csapatta. Fenyes nappal delutan 14:00 korul. Busz leghatso kereke mellett. Ha nem lenne eleg azelott az allomas elott ahonnan az ove is indul. Aztan beallt a sorba...na ez mar abszolut parasztsag de ez van. Ha kellett neki. Lehet hogy van valami vesebetegseg is ilyenkor. Nekem is van hogy vagy fel liter is kijon ha nagyon kell mert tul sokat ittam. Xd. De eleve probalok eleget inni hogy mindig attetszot pisiljek. Mert abbol tudod hogy hidratalt vagy. Bar mostanaban nem iszok eleget sztem. Mindig ki van szaradva a szam es ja. Na mindegy d. Szerintem semmit sem kellett volna szolnod de nezni sem xd. Neked se esne jol ha neznenek mikozben pisilsz xd. Fiu voltam bocsi xdd.
2019. dec. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha szexelni akarsz vele, felcsíphetted volna. Mert szexuálisan jó képességei vannak, írtad "mintha tömlőből nyomták volna".

Az hogy bunkó talán lehet nevelni, egy lány sokmindent ki tud hozni a fiukból. Ez nem olyan nagy hiba, de amit nyerhetnél vele apám..

2019. dec. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Jó lehet nálatok az esti közvilágítás, meg jó lehet a szemed, ha még azt is láttad, hogy nem halvány sárgát pisil, hanem áttetszőt. xD


(Vagy nagyon közel hajoltál?)

2019. dec. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mik ezek a pisi fétises kérdések?

Már vagy 3x ki lett emelve az előző "lányok láttatok már fiút utcán pisilni?" Kérdés

2019. dec. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hagyni kell, az ő dolga. Ha nincs életveszély, akkor fölös volt megállnod.
2019. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
"Szerintetek kellett volna szólnom neki valamit vagy hagyjam a fenébe?" Hogyne! A helyedben én sikítottam, toporzékoltam, és nem utolsó sorban a földhöz vágtam volna magam. Ki látott már ilyet? És még volt pofája úgy pisálni, mintha tömlőből eresztené? Na ez tényleg megrendítő lehetett.
2019. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Eleg hulye kerdes,tenyleg 25 vagy,nem par eves gyerek?Miert olyan fura?
2019. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!