Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van/lesz újévi fogadalmad?

Van/lesz újévi fogadalmad?

Figyelt kérdés
Lesz olyan amit másképp csinálsz, vagy új dologba vágsz bele?
2019. dec. 30. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
1 biztosan lesz. Nem fogok annyi szombati munkanapot bevállalni mint idén. Önkéntes alapon működik a szombat, az jön be aki akar, csak minimum 3 embernek kell bejönnie. Én havi 3 alkalommal jöttem, mert mindenki sz.rik rá magasról. Mostmár havi 1-szer fogok jönni, max 2-szer. Oldják meg.
2019. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fel szeretném pörgetni a dab/h átlagomat
2019. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, és szinte csak új dolgokba vágok bele.
2019. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Nekem kihívásaim szoktak lenni, általában valamilyen sportos cucc. Az idei az volt hogy normális (balettilag elfogadott) spárgákat csináljak és egy bizonyos verseny teljesítése. A következő évi a szabályos angol és állóspárga :D
2019. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lesz valami, amit meg szeretnék fogadni, és végigvinni.
2019. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam az újévi fogadalom a PC fejlesztése úgy értve, hogy új alkatrészeket (hardvereket) veszek bele
2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Némileg sikerült is

2020. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!