Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz-e valami fogadalmad az...

Lesz-e valami fogadalmad az újévre nézve? Ha igen, akkor mi? Szerinted be fogod tudni tartani?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Leszokok a cigiről

Neki állok edzeni

Szobabiciklizek minden nap legalább egy-két órát, hogy tél végén-tavasz elején ne a nulláról kelljen újra kezdenem. Mert nagy távokra szoktam túrázni..

Tudom teljesíteni..biciklizni szeretek, akár 15-20 órát is képes voltam egyszerre.

Edzeni már rég el akartam kezdeni, de nem nagyon értem rá, most viszont megfogadom, mert már időm is van.

A dohányzás meg milyen szánalmas egy sportembernél....nem kérdés hogy elhagyom. Meg persze egészségtelen is

2017. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rossz évem volt, hogy nem szeretnék mást jövőre, csak nyugalmat és békét. És egy kis boldogságot.


Talán annyit mondhatok, hogy semmiképp sem mondok le az egyetemről. Csak ez fog motiválni jövőre. Érettségi és új élet kezdődik.

2017. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Minden évben megfogadom, hogy nem fogadok meg semmit, és eddig még mindig sikerült betartani.
2017. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfogadom, hogy az a fantasztikus személy maradok, aki vagyok :D
2017. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éve megfogadtam, hogy leszokok a cigiről. Ez sikerült.

Mostani fogadalmam az lesz higy egeszségesen etkezek, es sportolok..... (amit 2 eve eljezdtem, csak a maganelet miatt abba maradt, de most ez lesz a prio)

2017. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott lenni, de most le kellene adni 15 kg-t.

Hogy sikerül-e, azon múlik, hogy az első heteken át tudok-e vergődni. (De sok a stressz, sok a munka, nehézkes a munkahelyi étkezés, szóval lesznek buktatói.)

2017. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alapvetően előveszem a tavalyi listát, mit miden évben és az még most is aktuális lesz :D
2017. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy rákaptam a túrázásra, biciklizésre az elmúlt években így cél ezeknek a folytatása, bővítése lenne. Még több túrázás, nagyobb távokon. Teljesítmény túrákat is ki akarok próbálni bár én alapvetően magányos túrázó vagyok.


Szobabicikli, általános kondizás, edzés mindig fogadalom. Plusz én is olyan 10-15 kilót szeretnék leadni így a mozgás mellett a normális étkezés lenne a másik cél. nem úgy mint a mostani téli időszakban hogy az édességet meg olcsó szar kajákat tömöm agyba főbe.


Ezek mellett tanulni kellene, jogosítvány, nyelvvizsga szerzés, általánosan fejleszteni a nyelvtudásomat. És a munkában is szeretnék fejlődni, előre lépni, új kihívásokkal szembenézni.


Na meg összességében megtenni, megvenni sok dolgot amit akarok. Nagyon halogatós ember vagyok, ezt a tulajdonságom akarom visszaszorítani és inkább minden nap pörögni nem csak a gép előtt dögleni.

2017. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1, Igen; 2, Ha elmondom, nem érne semmit (bár így is rezeg a léc...); 3, Nem.
2017. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is azt szeretném jövőre, hogy kicsit izmosabb legyek (has inkább)+egészséges étkezés, és az, hogy ne érdekeljen, mit mondanak mások, ne stresszeljek minden szaron :D

Szerintem menni fog betartani!

14/l

2017. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!