Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet találni valóban...

Hol lehet találni valóban rugalmas diákmunkát? Ahol elég csak pár órát dolgozni, ha éppen ráérsz és esetleg még hasznos is?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert mindenki ezt mondogatja nekem, hogy miért nem dolgozol, legalább valami könnyebb diákmunkát, csak pár órában, amikor éppen ráérsz, az utazással töltött időt is fordíthatnád inkább munkára, csak hétvégén bemehetnél esetleg dolgozni, miért nem keresel valami picit értelmesebb munkát, amiből tanulhatsz is, kell a tapasztalat, gyakorlat stb.... és igazából nem értem, hogy ezek az emberek hol élnek. Én egy vidéki egyetemen tanulok, szóval lehetséges, hogy itt nehezebb és kevesebb lehetőség van, mint a fővárosban. Én nyelvszakos vagyok, szóval emiatt is kevesebb a lehetőség, tehát mondjuk gyakorlati helynek a lehetősége az konkrétan nulla. Az órarendem úgy néz ki (eddig minden félévben, a következőben is), hogy hétfőtől péntekig óráim vannak és minden logikát vagy ésszerűséget nélkülöz (egy nap több órás szünetek vannak két óra között, valahol két-két óra minden óra között, valamikor egymás után vannak óráim reggeltől estig). Így nagyjából lehetetlen... Ha látok is diákmunkát, ami még jó is lenne, akkor tuti, hogy a rugalmas munkaidő alatt azt értik, hogy legalább 2-3 napot vállalj 6/8 órát, ami nekem így nem elég rugalmas... Hétvégi munka pedig nagyon kevés van, illetve azok nyilván nem is olyan munkák, amik tanulmányok szempontjából hasznosak.
2019. dec. 30. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A rugalmas munkaidő leginkább azt jelenti, hogy te legyél rugalmas a legfelsőbb szinteken is...

Egyébként nézz körül, hogy pl online fordítási lehetőség nincs-e. Ha ráadásul valami itthon ritkább nyelvet beszélsz, kb a csillagos ég a határ pénz tekintetében. Vállalhatsz korrepetálást is a tanult nyelvedből.

Ami még szóba jöhet, azok a gyorséttermek, Starbucks. De heti 2 napot kb minden ilyen helyen el fognak várni, különben nem érné meg nekik téged felvenni.

2019. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!