Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha valaki neheztel rád, mondjuk többször (sokszor) megbántottad, hogyan engeszteled ki? (19/F)

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit,mert én nem bántok meg senkit.
2019. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Nem sokszor fordul elő, de olyankor mindig előhúzok valamit a múltból amivel ki tudom zökkenteni a másikat a sértődött állapotból, így hamar túllépünk rajta. De én eléggé figyelmes típus vagyok, szóval tényleg ritkán van ilyen. És az őszínteség is fontos, szóval kamuval ne is próbálj senkit kiengesztelni.
2019. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ha nem kedvelem, es nem fontos. Akkor semmit.

2. Ha fontos. Megbeszelem vele, es bocsanatot kerek amiert tobbszorosen artottam neki, elmondom, hogy szamomra fontos az o jokedve.

3. Ha szeretem akkor oszinten beszelek es kozosen toltom el vele az idot. A tanacsat kerem, hogy mi az a hatar amit nem szabad atlepni, illetve a kozos ido alatt olyan boldog pillanatokat adok neki, melyek feloldjak a sertodest es jo erzeskent maradnak fenn benne. Hiszen a legfontosabb az elet es a kozos idotoltessel az eletembol adok neki.

2019. dec. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!