Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog Újévet, megúsztátok az...

Boldog Újévet, megúsztátok az éjszakai bulizást sérüles, baleset nélkül?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Meg, mivel itthon voltam.
2020. jan. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Nekem leszakadt az ujjam egu petardatol. De megerdemlem.


Ilyeneket akarsz olvasni?

2020. jan. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez elég gyenge troll volt,2.
2020. jan. 1. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Búék. Huhh, megúsztam. A tévé előtt nehéz lett volna lesérülni, bár egy kicsit elfeküdtem a derekam:D
2020. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Én megúsztam de akinek szétcsaptam a fején a sörös üveget az már nem volt ilyen szerencsés.
2020. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Hotelben ünnepeltünk, mondhatni megúsztuk. Vagyis egyelőre. Itt a boltokban semmin nincs szinte angol felirat, még latin betűk is alig, szóval a kaja az éttermeken kívül általában szar. Tegnap vettem viszont csirkevirslit, fagyasztottat és a fele ilyen zöldes - sárgás volt. Aztán párom mondta, hogy ez tuti csak megfagyott, hiszen jó még a szavatossága 3 hónapig, stb, szóval ettünk belőle. Ő begyűrte, nekem viszont a felénél olyan íz jött szembe, hogy nem bírtam magamban tartani, széthánytam a wc-t és azóta sem bírok semmire ránézni, ami valamilyen szinten a virslire emlékeztet... :D
2020. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kicsit kibicsaklott a lábam, mikor a kaput nyitottam ki
2020. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem majdnem megvertek az utcán. De egy fiatal párt el is ütöttek, a srác azonnal meghalt, a csaj kórházban, nagyon küzdenek érte. A sofőr részeg volt.
2020. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi,neked is,igen meg, nem voltam sehol.
2020. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!