Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kifejezette...

Van itt olyan, aki kifejezetten sikeres, értelmiségi családban él? Mesélnétek egy kicsit?

Figyelt kérdés

Olyan családokra gondolok, ahol szinte mindeki diplomás, elismert szakember, vagy éppen egy foglalkozás jellemző pl. Ügyvéd, orvos, mérnök, művész családok.

Mesélnétek kicsit mivel foglalkoznak a családtagok, ti milyen pályára készültök, vagy miben tevékenykedtek?



2020. jan. 2. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám-bíró, anyám-ügyész. Mindketten elég magas pozicióban. Én is Jogász szeretnék lenni, majd :D
2020. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Es anyukad szemelyesen hetkonapokban milyen? Szigoru? Csak erdekelne, hogy egy bironak milyen a szemelyisege a hetkoznapokban😁
2020. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, kicsit szigorú, de hát, már megszoktam, én szeretem őket és így rendesek velem, valaki írta privátba hogy dogoljenek meg (erre a kérdésre), na ezért tart itt ez az ország... Aki tanult, azt lenézi a sok bűnöző...
2020. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. Az igen... :/

Én is írtam privátban, ha van kedved beszélgetni, érdekelne a jog is, és hogy milyen egy jogász családban felnőni. :)

2020. jan. 2. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon itthon nem beszélnek a jogi dolgokról, szvl.
2020. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szakmai dolgokra gondoltam, csak úgy általánosságban, hogy miért tetszett meg a jog, vagy pl.miben különböznek mondjuk a hétköznapok,

Szigorúbbak a sulival, vagy szabadidős programok esetében, ilyesmik. :)

2020. jan. 2. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

En nem kifejezetten, mert apam es anyam technikumot vegeztek, en meg programozo lettem (mindezt nem szegyellem) de egy kozeli rokonom csaladja olyan, amire kivancsi vagy:

Apuka ismert es jol kereso ugyved, anyuka egy hires nagy vilagcegnel volt felsovezto es tobb orszagban regionalis vezeto es van egy kisiskolas (magan elitiskola) gyerekuk. A gyerek nagyon szigoruan, katonasan van nevelve. Egeszseges eletmod, etrend, internet es televizio megvonas, ellenorzott otthoni tanulas, gyakorlas. Nem tudni hogy ezeknek tudhato-e be, de nagyon okos gyerek. Hogy mi lesz belole, ha felnott lesz, nem lehet tudni. Szerintem a szulei ugyvednek, vagy kozgazdasznak szanjak, mert a szulok szeretik, ha a gyerekuk folytatja az eletutjukat (sok gyerek eletet ezzel rontjak el a szulok, mert nem hagyjak, hogy o dontson). De lehet, hogy egyik sem es informatikus, vagy allatorvos lesz.

2020. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Muvesz csalad, mindenki muvesz es elismert. ;) en is. Itt tobbet nem, max priviben szivesen meselek. ;)
2020. jan. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szüleim jogászok.Mamám szintén jogász,papám orvos volt.Tanulásban szigorúbbak voltak a szüleim,általánosban velem tanultak,nézték a jegyeimet,stb.Én most orvosnak tanulok.Szüleimet sok minden érdekli:művészetek,irodalom,természettudományok.Édesapám nagyon jártas a történelemben,az irodalomban és a gasztronómiában.Nagyon érdekli az is őket,hogy én mit tanulok.
2020. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Apukám orvos,anyukám ügyvéd. Mindig nagy elővizsázatossággal neveltek,jól kellett tanulnom.

Most másodéves vagyok az egyetemen,közgazdásznak tanulok.

21L

2020. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!