Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időt jelent az általába...

Mennyi időt jelent az általában, ha valaki azt mondja, majd beszéltek? /mit jelent valójában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátommal 1-2 nap, távolabbi ismerősökkel akár hónapok is lehetnek.
2020. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazábol bármennyit jelenthet. Ez csak annyit tesz, hogy beszélünk még a számomra. De lehet, hogy ma pl. a barátnőmmel. De lehet, hogy hónapok múlva egy nem olyan közeli ismerőssel. Vagy lehet, hogy évek múlva pl. csak mint egy igéret, mintha azt mondanád, még látjuk egymást.
2020. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetekben azt is jelenti, hogy soha.
2020. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Én például nem szoktam ilyet mondani, csak ha tényleg akarok beszélni, ilyenkor ez nem sok idő. Ha valaki csak amolyan távolabbi ismerős, attól csak el köszönök és kész, vagy max annyit megjegyzek, hogy jó volt dumálni.
2020. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam egy állásinterjún, ahol egy nő ezzel búcsúzott tőlem - de nem ő volt a fő interjúztató. Azóta is "keres"...
2020. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!