Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiss Alexa youtuberről vélemény?

Kiss Alexa youtuberről vélemény?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Felszínes, unalmas.
2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a teste? A kinézete?
2020. jan. 4. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Tetszik hogy olyan arca van mint a reszkessetek betörőkből kevinnek, de egyébként nő, szóval ja

Szúrnám

2020. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
De röhögök :DDD szerintem arcra semmi extra, a teste csinos.
2020. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos lány, de a legtöbb videója unalmas, átlag
2020. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2014-ben kezdtem el követni, akkor még szimpatikus volt, de mióta berobbant ez az influencerkedés, ő is nagyon felszínes lett (plasztika, szájfeltöltés, agyonszerkesztett képek-aki étrendet írt neki kitett róla egy három hónappal azelőtti képet amin sokkal pufibb volt, a kb ugyanabból az időből származó insta képein meg egy deka felesleg nem látszik rajta).

Az is érdekes hogy fel-feltűnnek más influencer "barátnők" körülötte akikkel sülve-főve együtt van hónapokig aztán hirtelen felszívódnak az instájáról (Ayse, Topp Dorina, most az edzős Berni).

Pár éve azzal volt tele a csatornája hogy ő vegán és ez mennyire jó, aztán egy-két hónappal később felhagyott vele és fel volt háborodva ha valaki meg merte kérdezni tőle hogy miért, soha nem fejtette ki normálisan miért hagyta abba, pedig hasznos lett volna sok embernek.

Ki is követem, számomra már nem hasznosak vagy szórakoztatók a tartalmai.

2020. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Loloka30 válasza:
Nagyon el van szállva. de hogy mire nem értem, az arca szerintem átlagos. a teste abszolut manipulált a fotokon, egyértelmüen. edzös kajázos témában pdig abszolut csapong ossze vissza, semmi követzeketesség nincsen benne. nem egy követendö példa.
2021. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!