Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odamennéteek ehhez a soförhöz?

Ti odamennéteek ehhez a soförhöz?

Figyelt kérdés

2014-ben megbüntetett egy ellenőr, mert nem volt matrica a diákomon. Mikor bementem kifizetni a büntetést, elnézést kértek és mondta a hölgy, hogy az enyémre nem is kell matrica, mert én pont korábban születtem vagy mi. Mondta hogy ez az ellenőr új náluk, most kezdett és biztos nem tudta.

Azóta egy pár éve szoktam látni soförként. 90% hogy ő az. A végállomáson szoktam látni, és elgondolkodtam hogy odamegyek hozzá, előszőr megkérdezem hogy pár éve ő dolgozott ellenőrként? Mert akkor biztos ő az. És megmondanám neki, hogy ő már biztos nem emlékszik rám, de én igen, ő büntetett meg ok nélkül, megalázott sok ember előtt, miközben nem is követtem el semmit. Plusz még egy buszkegyet is kellett vennem miatta, mikor mentem befizetni a büntetést, mert elvette a diákom. Ezt ki fogja nekem kárpótolni?

Szerintetek jó ötlet ezzel odamenni hozzá? Csak hogy tudja, mit okozott akkor ezzel nekem. Ti mit tennétek a helyemben?


L/23


2020. jan. 5. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Neked komoly prpblémáid vannak mentálisan, ha egy évekkel ezelőtti dolgot nem bírsz elengedni.
2020. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez eléggé hihetetlen sztori. Miért ne kellett volna matrica mikor az azért kell, mert azzal érvényesítik a diákiazolványt. Találj ki hihetőbbet.
2020. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom te még egyszer sem tévedtél semmiben sem.

Amúgy mondok egy titkot. Az életben ennél nagyobb megaláztatások is fognak érni és még jópárszor meg fognak szívatni ok nélkül. Ha egy ilyen kis semmiségen, meg 300 forinton évekig nyüglődsz, akkor mit fogsz csinálni egy tényleg komoly problémával?

2020. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

2#

A kiadás évében nem kell rá matrica, mert csak annak adják ki, aki jogosult rá.

2020. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Hogyha úgy gondolod jót tesz a kis lelkednek akkor miért ne? Viszont egy ilyen sérelmet éveken át őrízni nem túl kellemes dolog, már rég túl kellett vólna tenned magad rajta.
2020. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Valami hihetetlen frusztrációban élheted le az életed, nem irigyellek, pedig nekem sem könnyű
2020. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt magad sem vagy 100%-g biztos benne, hogy az az ember az, csak gyanítod.


Másrészt mit érnél el? Semmit! Gondolod, hogy meghatná, és végighallgatna, netán még bocsánatot is kérne vagy belátná, hibázott? Ááááá, kizárt! Ha meg is bánta vagy magában igazat adna neked, úgysem vállalná, erre befizetek.. Sokkal esélyesebb, hogy úgy elzavarna, vagy visszaszólna, vagy bármi,hogy az megint számodra lenne megalázó. És főleg ha mások is hallják, akiknek fogalmuk sincs mi történt anno, még talán az új szituban a sofőrnek hinnének, s azok is tégd néznének sunyinak, bármi lehet.


Nem hinném, hogy jól jönnél ki a dologból. És még azt az idiótát is felidegesítenéd, aztán mérgében nem tudna a munkájára koncentrálni, utasokkal együtt balesetezne, vagy bármi lehet. Szerintem felejtsd el! Max ha összefutsz vele és rádnéz, akkor nézz rá csúnyán, lenézően....

2020. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem berelj fel egy magannyomozot, aki majd felkutatja neked, hogy ki mindenki utazott veled azon a jaraton. Ezt kovetoen keresd fel oket es meseld el, hogy micsoda igazsagtalansag ert teged anno es szeretnel vegre tiszta vizet onteni a poharba! Ha jofejek, akkor melletted fognak tanuskodni a birosagon, miutan beperelted a sofort becsuletsertesert es azert a kemeny 350 Ft-ert!


Komolyra forditva..te nem vagy komplett, de magad biztosan tokeletesnek tartod, aki meg soha nem hibazott!

Le is mentettem a kerdesed! Van egy kulon taram, ahova az ilyen kerdeseket gyujtom, aztan ha nevetni tamad kedvem, eloveszem :D

2020. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mèg mindig 2014ben èlsz.. Mivel már 2020van várunk szeretettel a jelenben!
2020. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék. Mit számít már? Legalább van motivációd hogy jogsit csinálj. A tömegközlekedés nem király.
2020. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!