Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odamennéteek ehhez a soförhöz?

Ti odamennéteek ehhez a soförhöz?

Figyelt kérdés

2014-ben megbüntetett egy ellenőr, mert nem volt matrica a diákomon. Mikor bementem kifizetni a büntetést, elnézést kértek és mondta a hölgy, hogy az enyémre nem is kell matrica, mert én pont korábban születtem vagy mi. Mondta hogy ez az ellenőr új náluk, most kezdett és biztos nem tudta.

Azóta egy pár éve szoktam látni soförként. 90% hogy ő az. A végállomáson szoktam látni, és elgondolkodtam hogy odamegyek hozzá, előszőr megkérdezem hogy pár éve ő dolgozott ellenőrként? Mert akkor biztos ő az. És megmondanám neki, hogy ő már biztos nem emlékszik rám, de én igen, ő büntetett meg ok nélkül, megalázott sok ember előtt, miközben nem is követtem el semmit. Plusz még egy buszkegyet is kellett vennem miatta, mikor mentem befizetni a büntetést, mert elvette a diákom. Ezt ki fogja nekem kárpótolni?

Szerintetek jó ötlet ezzel odamenni hozzá? Csak hogy tudja, mit okozott akkor ezzel nekem. Ti mit tennétek a helyemben?


L/23


2020. jan. 5. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Komolyan miért is? Azért, hogy kiröhögjön, esetleg tagadjon? Egyébként is, szerinted te soha nem fogsz tévedni a munkád során? Mit szólnál hozzá, hogy odamenne egy taknyos kölök, hogy három évvel ezelőtt te rosszul adtál vissza neki, és milyen rosszul esett neki?


Talán bizony te is béna voltál, mert esetleg ott és akkor kellett volna panaszt tenni, amikor kiderült, hogy alaptalan volt a büntetés. Ja, akkor nem tettél panaszt, most meg nyomod? lépj túl rajta!

2020. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez már fölösleges lenne,így utólag.Lesznek még nagyobb problémáid is az életben...
2020. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jézusom :D Nem irigylem a környezetedben élőket.

(Amúgy most valósággal látom a lelki szemeim előtt, ahogy 2030-ban kiírsz erről is egy kérdést, hogy "Szerintetek ráírjak erre a felhasználóra? Pár éve, 2020-ban feltettem egy kérdést, amire valaki nagyon bunkón válaszolt és megalázott az összes többi válaszoló előtt. Most egy másik kérdésnél láttam egy válaszolót, akinek hasonló a stílusa, meg a %-uk is ugyanannyi, vagyis nem biztos, mert már nem annyira emlékszem. Szerintetek érdemes lenne ráírnom és megkérdeznem tőle, mióta van regisztrálva az oldalra? Ha 2020 óta vagy régebb óta, akkor 50%, hogy ő az és elmondhatom neki, micsoda törést okozott bennem és azóta is poszt traumás stressz szindrómával küzdök, amikor feljövök az oldalra segítséget kérni. Éjszakánként is folyton újra és újra el kell olvasnom ezt a megalázó kommentet!")

2020. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!