Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, akit...

Szerintetek van olyan, akit kifejezetten elrondít a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz fogszabályzóm,és félek,hogy nagyon hülyén fog állni.

(Egy embertől meg is kaptam,hogy ő ki röhögne) mit tudtok tanácsolni?


2020. jan. 5. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Igen, van olyan, mindenkit aki hordja.

Mit lehet tenni? Nem fogszabályoztatsz, éjszakait kérsz.

2020. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig feltűnő, amíg új azok számára, akikkel találkozol, akik még sose láttak ilyet. Sajnos sok a bunkó ember, így biztos lesz, aki beszól, de szerintem nem rondít. Aki emiatt rondának tart, azzal nem érdemes tartani a kapcsolatot.
2020. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nem másoknak csinálod, hanem magadnak. És nem lesz rajtad életed végéig.
2020. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én imádtam magamon, pedig biztos nem voltam szép vele. Ez a te hozzáállásodon múlik.
2020. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Én rondának tartottam magam (most is úgy gondolom, hogy szerencsétlenül néztem ki vele), de ez van. Nem azért van fogszabályzód, hogy divatozz, hanem mert szükséged van rá, és azon kívül, hogy később az eredmény esztétikailag is kárpótolni fog, a fogaidnak is jobbat tesz, mert könnyebb lesz őket tisztán és egészségesen tartani, ha rendezettek.


Annak ellenére, hogy - szerintem - nekem hülyén állt a fogszabályzó, nekem senki nem szólt be.

2020. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem a fogszabályzó alapból ronda, mindenkin ront valamennyit. De sohasem bántanék senkit emiatt. Ez egy szükséges rossz amit azért hord az ember, hogy később bátran mosolyoghasson, nekem ugyanolyan mint egy mankó vagy más gyógyászati segédeszköz, nem szép de ha kell akkor kell. Egyébként nekem is volt, az addig is 0 "szépségű" fejemet konkrétan mínuszba vágta és újabb okot adott az osztálytársaimnak hogy csúfoljanak (akkoriban nem számított ilyen gyakorinak, menőnek meg pláne nem, mint ahogy engem még a szemüvegem miatt is csúfoltak, ma meg tök normális ha vkinek van).
2020. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Állítólag mostanában divatos a fogszabályzó... Nekem például, akinek nagyon ferdék a fogai, azért kell várnom fél évet, mert egy csomóan úgy kérnek, hogy semmi szükségük rá. Ha mégis piszkálnának érte, gondolj bele, mennyivel szebb leszel rendesen álló fogakkal :)
2020. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is "menő" a fogszabályzó. Szeretnél szebb fogakat, ilyen egyszerű, Lesz akinek bejön, lesz akinek nem.
2020. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem többségnek kifejezetten jól áll, főleg felnőtteknek. Igényességet sugall.
2021. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!