Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges fogyástól fiatalabb...

Lehetséges fogyástól fiatalabbnak kinézni?

Figyelt kérdés
Alapból fiatalabbnak tippeltek az emberek, de amióta lefogytam, azt mondják még fiatalabbnak nézek ki, meg még kevesebbnek tippelnek. Nem voltam soha kövér de volt rajtam 1-2 plusz, akkor azzal piszkált pár családtagom, most meg azt kapom, hogy "úgy nézek ki mint valami kislány. Én mindenesetre jól érzem most magam, de a fogyás tényleg ennyit változtat, én nem érzem úgy, hogy fiatalabbnak tűnnék.

2020. jan. 5. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Megválaszoltad a kérdésed.
2020. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen alkatom van most. 17/L

2020. jan. 5. 16:13
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Igazából az utolsó mondat kérdés akart lenni sry!
2020. jan. 5. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Magyarul se melled, se csipőd, és alapból kamasz vagy, így meg úgy nézel ki, mint aki még nem is kezdett serdülni. Inkább egyél...
2020. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Nem mert szeretem az alkatom, de akkor tényleg ennyit változtat a fogyás?
2020. jan. 5. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Serdületlen tininek nézel ki, ha ilyen az alakod. Minden nőiesség híján, persze, hogy fiatalabbnak tűnsz.
2020. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor pedo a barátom? 😂

De várj, mi van, ha idősebb ember fogy le? Ő is kinéz akkor fiatalabbnak nem?

2020. jan. 5. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen nézhetsz ki fiatalabbnak, bár nem tudom előtte milyen voltál. És az arcod is számít. Attól is függ mennyi kilóról van szó. Vannak ismerőseim 30 felett akik sokat fogytak és öregebbnek néznek ki most. Biztos azért mert úgy teltebb volt az arcuk. Amúgy utálom ha a kismellűekre lekezelően azt mondják hogy fejletlen. És széles csípője se lehet mindenkinek. Nme lehet mindenkinek homokóra alakja.
2020. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az alakod!! En barmennyit is fogyok eleg szeles es szogleges vagyok. Hidd el nekem hogy fiatalabbnak tunni mindig is elony lesz :)!
2020. jan. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Alkatra fiatalabbnak, arcra pedig idősebbnek néznek ki a sokat fogyók.

Ezért mondják azt, hogy vagy szép arcod vagy szép alakod van, a kettő nem megy egy bizonyos kor után.

2020. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!