Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy turbófideszes ismerősö...

Van egy turbófideszes ismerősöm,20 évvel idősebb és elég durva hangnemben elküldtem melegebb éghajlatra a gyerekei előtt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Volt egy karácsonyi nagy családi összejövetel, minden rendben szokott lenni, amíg az ostoba turbófideszes el nem kezd pofázni. Én 18 ö 38 évesek vagyunk.

Felhozott mindenféle témát, eleinte mindenki csak hallgatta, de látszott az embereken, hogy unják már. Azután elkezdett egyre több lenni, amit mondott, mert burkoltan minket is leszólt, így megmondtam, hogy "nyugodtan haza lehet menni, már csak abban bízom, hogy a két kisgyereked nem lett olyan félresikerült, mint te magad.". A feszültséget fogni lehetett, ő köpni-nyelni nem tudott, de én végig úgy voltam vele, hogy végre a családban valakinel volt töke kioktatni ezt a genetikai selejtet. Vélemény?


2020. jan. 5. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Te családod nem ismerem az előéleteket. Én sem vagyok fideszes pfej

De nem tudok ugy senkit meg tapsolni hogy semmit sem tudok a személyekről... Ne haragudj

2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Már ha csak azt nézem, hogy a karácsonyi asztalnál nincs helye a politikának, illetve hogy a saját vendéglátóit is leszólta (még ha burkoltan is), azt mondom, jól tetted. A rendreutasítás módját, mértékét nem tudom megítélni, talán a gyerekei előtt kicsit finomabb is lehettél volna, de nyilván ezt én innen nem tudom megítélni, ahogy azt sem, hogy belőled, illetve a többiekből mit hozott ki a helyzet.
2020. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem apja. Túl sok közöm nincs hozzá.
2020. jan. 5. 17:21
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudtál felhozni egy észérvet sem az ellen, amit mondott, így hát le genetikai selejtezted. Az MSZP-sek már csak ilyenek.
2020. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Azzal nem lett volna gond, ha szólsz neki, hogy fejezze be a burkolt sértegetéseteket, és a politizálást.

A haza lehet menni után következő részt elhagyhattad volna, elsősorban a gyerekekre való tekintettel.

Egyébként én sem kedvelem azokat, akik ilyen vehemenciával politizálnak...

2020. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Az igen, nem is írtam csúnyát azt töröltetik:D Ehhez már lelki nyomoréknak kell lenni de komolyan. A 6-os válasz meg ott maradt:D
2020. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
*5-ös válasz
2020. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

# 3


Tehát apád v. anyád testvére.

Ők mit mondanak???

2020. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha tudom hogy a másik más véleményen van, nem beszélek politikáról, pláne ha ott vannak agyerekek, mert a karácsony ak ők is részesei nemcsak a felnőttek.

De büszke ne legyél magadra. "Oldal" ide-oda a "két kisgyereked nem lett olyan félresikerült, mint te" beszólással egy kicsit a gyerekeit is megsértetted. Már az elején szólni kellett volna hogy most haggyátok a politikát. Bár nem voltam ott, nem ismerem az embert, titeket se.

2020. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem csak simán lejárattad magad mindenki előtt, más nem történt.
2020. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!