Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretem az idősebb...

Miért szeretem az idősebb férfiakat?

Figyelt kérdés
20-30 évvel idősebbeket szeretem és 19 vagyok.

2019. okt. 1. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Apakomplexusos vagy.

Milyen a viszonyod az apukáddal?

2019. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális,volt pár nézeteltérés de nem rossz.
2019. okt. 1. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Az mit jelent, hogy normális?

Kimutatja a szeretetet feléd? Sokat szoktatok bármiről beszélgetni? Bármikor fordulhatsz hozzá, ha baj van, ha segítségre szorulsz? Át szoktátok egymás ölelni csak úgy, mert szeretitek egymást? Gyerekként sokat foglalkozott veled és játszott veled?

2019. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

#1 Egyáltalán nem biztos, hogy ez apakomplexus.


Kérdező, elvárod, hogy úgy is viselkedjenek veled, mint ha az apáid lennének? Nem? Akkor nem vagy apakomplexusos.


Nem igaz, hogy nincsenek az ilyen fogalmakkal tisztában az emberek. Kb. ugyanolyan, mintha egy 50-es ráhajt egy 20 évesre és rá mondjátok a csávóra, hogy pedofil. Ilyennel is találkoztam már, nem is értem...

2019. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

#4

Ha a fától látnád az erőd, akkor rájöhetnél, hogy mindennek van pszichés háttere.

Vajon miért vonzódik egy 19 éves lány egy apja korabelihez? Nyilván nem a két szép szeméért, és a sok pénzéért. Valamit pszichésen hiányol az apjától, amit az ilyen, korabeli embereknél keres, és tőlük várja, amit otthon nem kap meg.


Egy egészséges 19 éves éves NEM vonzódik egy 50 éves férfihoz.

2019. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
#5 Ok. Te tudod.
2019. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem abszolút nem mutatja ki! Nem tudok oda menni hozzá, nem ölel át, ha rá gondolok mindig dühös leszek. Megbeszélni vele egyszerűen lehetetlen!
2019. okt. 1. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Én megmondtam. Tessék 4-es, beigazolódott az állításom.

Kérdező, apakomplexusos vagy, ez biztos.


És most saját magadnak mondtál ellent, mert így kijelenthető, hogy NEM normális az apukáddal a kapcsolatod.

2019. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennyi köszönöm szépen a válaszokat! 🙂🙂
2019. okt. 1. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, próbáld meg rendbe hozni a kapcsolatodat apukáddal, a saját érdekében. Ülj le vele, és mond meg neki őszintén, hogy a viselkedésével miket okozott neked, hogy hiányzik az apai szeretet...stb.
2019. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!