Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alszok ennyit?

Réci20 kérdése:

Miért alszok ennyit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Napok óta csak aludnék a karácsonyi hajcihő után. 4 napja aludtam 17 órát, 2napja 14-et. Tegnap utaztam 13 órát s a mai napot átaludtam 11-től, s másnap reggel 7-ig húzom. Szeretek az utóbbi napokban semmit se csinálni ès csak aludni. Mi lehet az oka? Köszi a válaszokat 28/Ff.

2020. jan. 6. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de üdv a klubban.
2020. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha emiatt repülsz a melóhelyről, akkor rájössz, hogy ez így nem egészen jó.
2020. jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, kb. ünnepek óta, és már aggódom magamért, nincs-e bajom. (Én munkából nem repülök, magamnak osztom be, vállalkozó vagyok. De akkor sem jó így.)

Tegnap is leragadt a szemem este 9-kor, ma 9-kor ébredtem, szerintem nagyon nem normális:(

2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
D vitamin. Egy adag napfény kell neked:) Esetleg multivitaminozz.
2020. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 flengyel válasza:
Orvosok is igazolták hogy minél többet alszol annál fáradtabb a szervezeted.. Ergo a normálisnál lassabban tud "boot" - olni! És ugyebár te nem várod meg a "boot" -olást és újra vissza fekszel
2020. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!