Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Van...

Mit tennétek a helyemben? Van egy nagy lehetőségem, de ára van.

Figyelt kérdés

Lényegében home office marketinges lehetek, de a magasabb kereseti kategóriát csak extrákért cserébe érhetném el. Ezek olyan dolgok, ami az erkölcsömet messze túlhaladja, de ha valóban bízhatok benne, kompromisszumképes munkakapcsolat lenne a férfi és köztem az ágyban is. Nem vagyok "éjjeli pillangó". Sose volt gyomrom ilyesmihez, viszont egy éve nagyon csúnyán elharapózott édesanyámmal a kapcsolatunk; úgy döntött, hogy utcára küld. Alkoholista apám mellett tengődve, gumimatracon aludva, néha még a gáz és a villany nélkülözésével, hogy a napi kalóriabevitelről ne is beszéljek, borzalmas félévet tudtam le. Azóta az összekuporgatott pénzemből élek, szobát bérelek nagyon jó áron, cserébe nulla privát szférával. Idővel garzon a cél, de először le kell tennem a josit, aminek most tartok a felénél, illetve össze kell szednem az au pair program fedezeti összegét. Ezzel 2 évre biztosítanám a lakhatásom és a program keretén belül kötelezően egy választott szakra járhatnék. Pszichológus szeretnék lenni, az a végcélom. Ugyanakkor, nem tudom mit tegyek jelenleg. Most az áhított munkaköröm lenne a home office marketinges pozíció, mivel átlag alkalmazotti státuszra képtelen vagyok, nagyon kevés ideig tűrnek meg, hamar új után kell néznem és bevallom, cseppet sem kellemes dolog, hogy hiába kívánok, nem tudok változtatni ezen, nem tudok beállni a sorba(nem tudom elfogadni a hosszútávú monotonitást, a főnök - beosztott degradáló szerepet és magát a sok felesleges óraszámot)

Ha akár csak két hónapig lennék az extrákkal járó bérbe, azzal megkereshetném azt az összeget, amivel külföldre mehetnék babysitter munkakörbe. Illetve kitárulnának a lehetőségek százával előttem. (Részletekbe szándékosan nem megyek bele)

A nagy kérdés az, hogy ti mit gondoltok, képesek lennétek extrákra a jobb élet és a több fizetés reményében?

20/L



2020. jan. 6. 17:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Vigyázz, mert lehet ígérgetni, aztán ha a dolog után nem kapsz semmit, nem tudsz mit tenni és csak neked lesz rosszabb.
2020. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de ilyen kérdés megfogalmazódik benned, mikor a jövőben az a célod, hogy mások gyerekeiért és mentális állapotáért felelj?! Ijesztő.
2020. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
69%

Jó hülye vagy, ha elhiszed, hogy dugásért cserébe magasabb keresetet fogsz elérni.

Inkább ezen részén dolgozz a dolgoknak akár pszichológus segítségével

"nagyon kevés ideig tűrnek meg, hamar új után kell néznem és bevallom, cseppet sem kellemes dolog, hogy hiába kívánok, nem tudok változtatni ezen, nem tudok beállni a sorba(nem tudom elfogadni a hosszútávú monotonitást, a főnök - beosztott degradáló szerepet és magát a sok felesleges óraszámot)"

2020. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben nem vállalnám be, meg fogod bánni később. Ráadásul mi van, ha csak ígéret?
2020. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj bele! A pénz hamar elmegy majd, ha egyáltalán nem ad el kvának mások felé is, de a szégyen és az esetleges lelki következmények örökre megmaradnak, nem beszélve az esetleges testi következményektől....
2020. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
28%

Nézd. Szinte minden munkahelyen van ilyen kis kivételezett "kedvence" a főnököknek.

(Mindössze gyomor kérdése.)

A többi női beosztott tudna erről hosszasan mesélni...

2020. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
home office marketinges vagyok. senkit sem kell lecumiznom a pénzért.
2020. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom feltűnt -e, de nem vagyok hülye és nem szándékozom szerződés nélkül bármilyen munkát is elvállalni. Nem tudok mit kezdeni a fent említett alkalmazotti státusszal való problémámmal, már kismilliószor próbáltam. A további probléma pedig az, hogy 6 hónapja jártam ki a sulit, az okj-m nem ér semmit, az érettségim és a nyelvtudásom is lutri. Protekció kell, mindenhova. Olyannak főleg, aki nem az átlagba tartozik, aki nem tud hiába akar beállni a sorba. Hónapok óta járom az interjúkat, de mindegyik hamar visszautasít, sok még munkakezdés előtt. Az okok: szimpátia, nem túlórázok fizetetlenül, nem veszek részt semmiben, ami nem fizetett, elvégre a munkahely nem szórakozóhely.
2020. jan. 6. 17:54
 9/46 anonim ***** válasza:
50%
Bocs az őszinte kérdésért, de ha már q rvának állsz, akkor minek akarsz mellette még dolgozni is??!
2020. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
78%

“Home office marketinges extrákkal” - újabban így hívják a lányokat a Livejasmin.com-on?


Viccet fèlretéve nem ajánlom, lehet, hogy rövid távon anyagi előnyhöz jutsz, de a lelkeddel fizetsz érte. Ha pedig ilyen életvitel utan pszichológus lennél, nem engedném a közeledbe egy ismerősömet se, már bocsi ;/

2020. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!