Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ted Bundy miert volt sorozatgy...

Ted Bundy miert volt sorozatgyilkos?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ártatlan volt. Nevetséges bizonyítékok alapján ítélték el. A végére már megtört ami érthető,hisz ha évekig hangoztatod hogy ártatlan vagy és senki sem hisz neked,akkor már úgy is mindegy. Végül könyörtelenül végeztek vele. Számtalan embert végeztek már ki ártatlanul Amerikában,ő is egy volt a sok közül. Kellett egy gyilkost találni és megtalálták.
2020. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Nem, nem, és nem. Nem egy elmebeteg hülye volt... Hanem egy skizofréniás ember. Ugyanez van velem is. Ő az első barátnője miatt bekattant, és bátornak érezte magát kimutatni, hogy mit érez. Én sajnos túl fostos vagyok, nem fogok gyilkolni. Bármennyire van ez a fejemben, nem akarok ártani.
2020. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12:


Te azért nem tudod azt megtenni, mert ő pszichopata volt, te pedig nem. Emellett még lehetett más mentális problémája is.

2021. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!