Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanál olyan könyvet ami...

Ajánlanál olyan könyvet ami sorozatgyilkos/okról szól? /Lent/

Figyelt kérdés

Inkább olyanra gondoltam elemzi őket mint embert és/vagy sorozatgyilkost tehát inkább pszichológia jellegű de ha ilyet nem tudsz lehet regény szerű mint pl. a "Nem vagyok sorozatgyilkos" című könyv.

Továbbá ha olvastál vagy hallottál az alábbiakról ajánlanád e?

A Lucifer-hatás

Sikeres és bölcs pszichopaták

illetve a Dexter könyvek



2013. júl. 14. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Dexter-könyvek jók nagyon, ráadásul egy idő után a sztori elkanyarodik a sorozattól :)

nekem még a Hannibál-könyvek jutottak eszembe, láttad a filmeket?

2013. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A dexter sorozatot nem láttam. Ezek jók? A lecter filmeket igen. Abból a bárányok hallgatnak tetszett.
2013. júl. 14. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Truman Capote: Hidegvérrel.


[link]



[link]

2013. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is a Hidegvérrel ugrott be bár én többet vártam attól a könyvtől, vagyis tudtam mi lesz benne gondoltam hogy így lesz adagolva az infómennyiség ilyen lesz a szerkezet, de valahogy nem tudom, mindenesetre jobb mint a Dexter könyvek és hasonló mai fogyasztói könyvek
2013. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lawrence Block: A bérgyilkos
2013. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Dexter könyveket elég sokan szeretik és jónak tartják. Én imádom a sorozatot, a könyvbe csak beleolvastam, de valahogy nem fogott meg (nem rossz, csak úgy voltam vele, hogy inkább nézem a sorozatot, de nem olvasom el az egészet, mert annyira nem kötött le). De ez valószínűleg csak az én hülyeségem, talán nem voltam elég kitartó. Lehet, hogy még később újra esélyt adok neki, szerintem adj neki te is, hátha neked jobban bejön. :)


A Sikeres és bölcs pszichopatákról nem rég hallottam, engem nagyon érdekel(ne). Az a baj, hogy nálunk a könyvtárban nincs ilyesmi, a könyvesboltokban sem, a neten pedig én nem találtam magyarul. A rendelésért pedig nem vagyok annyira oda... Te hol tervezed beszerezni?

2013. júl. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Budapesten a libri könyvesboltban találtam meg a westendbe.


[link]


Már beleolvastam tetszett meg fogom venni.

Most a Hidegvérrel-t olvasom.

2013. júl. 20. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Bret Easton Ellis: Amerikai psycho

A téma egyik klasszikusa, bár szerintem élvezhetetlen olvasmány. Regény, de lélektani irányból is megközelíti a dolgot. Ha érdekel a téma, elolvashatod, pszichopata sorozatgyilkos kérdésben alapműnek számít, de azt előre leszögezem, hogy ne egy könnyed, szórakoztató olvasmányra számíts.

2013. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!