Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi tárgy lehet...

David212 kérdése:

Milyen önvédelmi tárgy lehet nálam?

Figyelt kérdés
Manapság egyre többen jönnek oda hozzám kéregetni, és már fenyegettek is meg. Paprikasprét és gázsprét elvileg már nem adhatnak ki. Mi az, ami lehet nálam, de nem annyira veszélyes, és csak addig tart, amíg elfutok onnan?

2020. jan. 10. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En egy honapja vettem paprika sprayt. Nem tudom mirol beszelsz.
2020. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Csavarlazító, hajlakk, dezodor (nem viccből írtam)
2020. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Hol lehet venni? Mert a mezőgazdasági boldban nem adnak, a vadászboltban meg cdak engedélyre
2020. jan. 10. 07:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi ez az agyhalál már megint?

Semmilyen engedély nem kell a gázspray-hez.

A CS (cées) könnygáz legális , az lehet nálad közterületen is. A paprika spray KKVE , az csak magánterületen lehet nálad.

Viselési engedéllyel lehet nálad közterületen gázpisztoly, magánterületen engedély nélkül is.

2020. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vettem paprikasprayt, most is nálam van. Meg még egy csavarhúzó, toll, kulcscsomó is. De pl a kukát is hozzávágom ahhoz aki zaklat. De ezt nem hurcolom magammal.:)
2020. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam szlovák import gázspray van, 2 méteres hatótávú. Szintén boltban vettem. 😜
2020. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezeket a sprayket lehet venni neten is, ahogy igazi esp edzett acél viperát is. A szàmlán nekem sportszerként tüntették fel. Én azt hordom magamnál, birtokolni lehet, közterületen használni nem, de max elveszik és pénzbírság HA rád tudják bizonyítani a használatát. Reméld hogy sose kell elővenni akkor meg fel se tűnik senkinek. ha elő kell venni akkor már lehet attól beszarik a támadó hogy kicsapod a viperát és nem kell használni. A sprayk nem ilyenek, villámgyorsan előkell kapni és azonnal nyomni és futni.
2020. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gublug ***** válasza:
57%

Acelbetetes bakancs.

Vascso a kabatujjban.

Szigoru tekintet.

2020. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vettem. 🤔 beírod a Google-ba, kiad egy csomó oldalt és házhozrendeled.
2020. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gázspray, acélbetétes bakancs.
2020. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!