Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valamit el akartok rejteni...

Ha valamit el akartok rejteni a szobatokban, hova teszitek?

Figyelt kérdés

Inkább egy magyon eldugott helyre vagy egy olyanra, ami valamennyire szem előtt van és ezért sokan nem ott keresnek

(Kb egy toll nagyságú tárgyra gondoljatok 😃 )


Kort és nemet is legyszi 🙂



2019. aug. 27. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Tankönyvek, sulis cuccok közé.
2019. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Mi a fittyfene az, hogy el kell rejteni? :-/
2019. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a bugyik koze jo otlet.
2019. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 16kh09 válasza:
Ágy alá, fehérneműsfiók alja
2019. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igaz, nem a szobában van, de én a táskám kis zsebébe szoktam rejteni azokat a dolgokat, amiket nem akarom, hogy megtaláljon valaki. A táskám mindig nálam van és más nem szokott belenyúlni, főleg nem a kis zsebébe, ami általában tele van használt zsepikkel :D

A szobában meg általában beteszem egy fiókba vagy dobozba és rápakolok pár unalmas cuccot amit csak én használok. (Csak, hogy ne legyen az hogy valaki kölcsön akar venni valamit és meglátja az alatta rejtegetett cuccaimat.)

2019. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ágyamba, amely egy kihúzhatós kanapé lényegében. Vagy kiveszem a fiókom, leteszem a földre az adott tárgyat, majd visszateszem a fiókot. De az is egy jó megoldás, ha a szekrény belsejében kiszeded a hátoldalt (nem minden esetben lehetséges nyilván), majd berakod alá az elrejteni kívánt tárgyat, és visszatezed/illeszted azt a bizonyos részt. De ha van egy szintén csak nagyobb szekrényed, a tetéjehez férkőzve, mögé ütsz egy szeget, majd ráakaszhatsz egy kis táskát/tornazsákot, amiben könnyű dolgok simán elférnek. Továbbá a szőnyeg alá rejtés is jó ötlet, ha mondjuk egy papírról van szó, és nem forgalmas a hely. Vagy felszeded a parkettát :D.
2019. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ágyneműtartó?
2019. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Egy megtekert joint :D tuti
2019. aug. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A könyvespolcra a könyvek mögé:)
2019. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ANÁL-Ba rakom
2019. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!