Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Lent

Mit gondoltok erről? Lent

Figyelt kérdés
Hogy lehet egy életet úgy leélni hogy nem kap minden egyes ember a jóból szuper autók, házak nők csillogás ezen töröm az agyam én vágyom erre.. dolgozz meg érte... én meg úgy gondolom mindenki megérdemli egy ltp-s.......

2020. jan. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy, ugyanis senki nem érdemel semmit. Kivéve talán levegőt és vizet, de még az utóbbiért is tenned kéne, ha nem vezetnék be a házadba.


Az autógyártósok megérdemlik, hogy ne ingyen szórják el a termékeiket.

Az építészek megérdemlik, hogy ne ingyen költözzenek be az építményükbe.

A nők megérdemlik, hogy azzal jöjjenek össze, akivel kölcsönös a vonzalom.

A csillogás annak jár, aki ezért keményen megdolgozik.


Amíg ezt nem tudatosítod magadban, addig megrekedsz a vágyakozás szintjén.

2020. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenért megkuzeni, mivel nem mindent kap meg az ember se így se úgy. De ha tágyi dologról lenne szó azt mindenki megtudja ha elszánt.

Viszont az emberek naggyja olyan dolgokat akar vagy olyan dolgok után sóvárog amiket nem kaphat meg.

Vegyél egy gazdagot.. én nekem mindenem megvan abból amit leírtál Saját autó, cipok ház minden ragyok, ékszerek. Csak egy dologgal van a baj ,hogy bármit megadnék ahhoz hogy ezek a dolgok eltunjenek és saját magam dolgozzak meg értuk, és bármit megadnék egy olyan ember oszinte mosolyáért akirol tudom hogy nincs meg mindene mégis elégedett mindennel amit kapott az élettol

2020. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az élet rövid szerintem nem azért van, hogy dolgozzunk. :D Ha hajléktalan lennék kimennék az erdőbe aztán valahogy ellennék szerintem. De jelenleg egy jól futó vállalkozást akarok létrehozni amiben nem nagyon kell dolgozni és meg gazdagszok. Így el is érem a célom :D

De ehez egy jó ötlet kell azért xD én 21 vagyok de 30 éves koromra legkésőbb ezt megvalósítom addig tőkét gyűjtök, gondolkodom meg ilyenek. Az a pár év nem nagy áldozat, hogy utána jól éljek 50-70 évig.

2020. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Troll kérdés, de az igényeid a pénztárcádtól függnek.


Így a legtöbb ember kicsit sem vágyik fényűző dolgokra. Én is sokáig azt hittem nagyon szeretnék +50 milliós sport kocsikat, de rájöttem hogy a mostani autó amit vezetek (2018as Ford Ranger) is maximálisan kielégít és soha sem vágynék jobbra.


Viszont nyílván ha olyan nagy lenne a keretem, hogy +50 milliónál kezdődnének az opcióim, akkor meg fapados semminek tünne a Ranger, mégis imádom.

2020. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az ember ezeket nem tudná kihasználni, akkor mi a bánatért kellene? Az, hogy van, meg az, hogy azért kell, mert ki tudnám használni a tulajdonságait, az két külön dolog.

Nekem nyomógombos telefonom van, mert a mellett, hogy utálom a tapizóst, nem tudnám kihasználni. Nincs autóm, elég a tömegközlekedés, kerékpár.

2020. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!