Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölhetem ismerősnek az...

Bejelölhetem ismerősnek az apám exbarátnőjét?

Figyelt kérdés

Amikor együtt voltak, 6 éve annak, rám rendkívül jó hatással volt, egy csupaszív okos nő volt. Anyám nevelt akkoriban 14-15 éves voltam, és ő sehogyan sem törődött velem, még el sem váltak, de már akkor is csalta apámat, velem nem foglalkozott, volt egy pasija, aki folyamatosan bántalmazott, piszkált. Apám szerencsére összejött az említett nővel, boldognak láttam, mert anyámmal csak szenvedtek és folyamatosan bántotta őt anyám. Gyerek voltam, de rengeteget köszönhetek az akkori új kapcsolatának, míg anyámmal soha semerre, mi hárman mindig egy közösséget alkottunk, kirándultunk, filmeztünk, vacsoráztunk, beszélgettünk. Rengeteg szép emlékem van. Természetesen szóba jött a gyerektervezés, megérdemelték volna, és én is örültem volna neki. Voltak különféle projektek, hogy majd felköltözünk Pestre, és egy család leszünk. Ekkor lépett közbe anyám. Nagyon erőteljesen, sajnos apámat mindig tudta manipulálni, és engem kihagytak ebből, mert én még "gyerek" voltam. Annyira önző volt, hogy amikor azt látta a dolgok jól alakulnak, apám boldog, és én is jól elvagyok az új barátnőjével, közbe szólt, hogy ez így nem mehet. Velem nem is törődik, csak az új nőjével, ha majd ő családot alapít, akkor hol leszek én? Velem nem lesz törődve. Konkrétan engem használt fel, az undorító játszmájába, és félelmébe hogy ő majd egyedül marad, ha mi elköltöztünk, és boldog család leszünk. Az én nevemben beszélt, hogy én nem örülnék annak, ha lenne egy kis tesóm. Többet veszekedtek, szakítottak, apám egyedül maradt. Ezt az undorító stratégiát utólag fogom csak fel, sajnos. Apám elég sokat iszik. Egyre rosszabb. Nem mintha ez a történethez kapcsolódna.

Csak egyszerűen tökre kíváncsi lennék, mi van a nővel, és nem tudom, hirtelen felvillant, amikor megnézted az idővonalát, hogy bejelölném ismerősnek. Pedig a szakítás óta, azaz legalább 5-6 éve nem is beszéltünk.

Ti mit gondoltok? Too much lenne.


2019. júl. 23. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
JElöld be, persze. Ha ez így igaz, ahogy itt leírtad, talán meg is beszélhetnétek. Esetleg érdekelne, majd mi lesz. :-)
2019. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék too much lenni, és attól is félek, hogy még felkavarnék benne valamit. Még azt hinné, apám stalkerkedik iránta :D
2019. júl. 23. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be, ha visszaigazol, írd meg neki ezeket, meg hogy csak érdekel, mi újság vele. Lehet, hogy egyszeri beszélgetésnél nem lesz több a dologból, de sose lehet tudni.


Ha nem kíváncsi ràd, úgyse igazol vissza, akkor ez eldöntötte a kérdést.

2019. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Egy javaslat: kicsit kevesebb angol szót keverj a szövegbe, még felidegesíted. 😃

Egyes

2019. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sorry.

:D na jó, ez sztem ilyen berögzült szleng, mint egy rossz szokás, de köszi a javaslatot

2019. júl. 24. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismered? Igen. Akkor meg?
2019. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember. El tudja dönteni, mit kezd a helyzettel. Te fb-n ismerősnek jelölöd,az egy jelzés, hogy kíváncsi vagy rá virtuális világban is és néha lehet kommunikálnál vele.
2019. júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Csak szólok, egy jól működő kapcsolatot senki nem tud tönkretenni. Ha apád és a barátnője szakított, akkor nem volt jól működő a kapcsolat és ehhez aztán anyádnak semmi köze. Persze egyértelmű, hogy egyszerűbb mást hibáztatni.


Értelmetlennek tartom bejelölni apad volt baratnojet

2019. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be! Ha visszajelöl, először kérdezd meg, hogy van. Ha nincs új párja, írd le Neki ezeket a dolgokat, amiket itt leírtál. Azonban, ha van új párja, maradjon ennyiben a dolog, legfeljebb ünnepekkor köszöntsd fel.
2019. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejelölheted, nincs abban semmi.
2019. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!