Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejelölhetem vagy ez a fiú dolga?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölhetem vagy ez a fiú dolga?

Figyelt kérdés
Megismertem a nyaralás alatt egy srácot aki flörtölt velem és én is vele. Két évvel idősebb nálam, és lehet, hogy nem gondolta komolyan csak poénkodott. Nem tudom, hogy nem gáz-e ha bejelölöm. Az nem olyan, mintha én komolyan gondolnám és lehet hogy neki nem is jelentett semmit? 15/L

2017. aug. 28. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha megismerkedtetek miért ne jelölhetnéd be xdddd
2017. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

dehogy gáz, jelöld be nyugodtan, akár még írhatsz is, de ezt te döntsd el. akár azért is írhatnál, mert szimpatikus volt, és barátjelöltnek tekinted.

ha nyaraláson ismerkedtetek meg, akkor gondolom úgysem egy városban laktok, nem veszíthetsz vele semmit, és nem lesz kellemetlen mert nem találkoztok.

2017. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiú "dolga" lenne, de szard már le, jelöld be, lehet, hogy csak nyúlbéla. Ez amúgy sem jelent semmit. Nem jelenti azt, hogy nyomulsz rá vagy ilyesmi. Csak annyit jelent, hogy ismered, és szeretnéd a FB-odon is látni.
2017. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!