Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van egyedül egy 30-on...

Miért van egyedül egy 30-on felüli jóképű férfi akinek még pénze is van bőven?

Figyelt kérdés

Nem értem. Van egy férfi aki harmincon felüli, nagyon jól néz ki, pénze is van, és egyedul lakik, nincs senkije évek óta. De ilyen szexkapcsolatai biztos hogy vannak szerintem....

Egy szóra lehetne barátnője komolyan olyan jó csávó erre ő inkabb egyedul van.

Miért?

Mi az oka annak hogy az ilyen ferfiak egyedul vannak?

Nem rossz nekik?

Ti ismertek ilyeneket?

A penzt csak azert emeltem ki, mert vannak olyanok akik 30 evesen penz nelkul az anyjukkal elnek, es mégsincsenek egyedul

....


2020. jan. 12. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom olyat akar aki nem a külsőt nézi,hanem a belsőt?
2020. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

En mar 21 evesen elkoltoztem ottholrol es volt fizetesem.

Amugy lehet meleg

2020. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonymousreview60 ***** válasza:
64%
Lehet aszexuális, meleg, korábbi kapcsolatban sérült, ezért tart a nőktől, lehet mikropénisze, ki tudja. Csiccsentsd be, és ugrasd ki a bokorból.
2020. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert még nem találja az igazit. És miért álljon össze valakivel ha anélkül is megkapja?
2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Tudod milyen jó az , amikor az ember olyan hangosat pukizik, amekkorát csak akar :

És ezt nem hallja senki.

:)

2020. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért írták többen a meleget, hiszen az nem azt eredményezné, hogy egyedül van, hanem, hogy egy másik férfival.


Van aki nem akar kötöttséget, és nem vágyik párkapcsolatra. Sokan az életüket leélik így, akár végig csajozva azt.

2020. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még ő sem tudja, hogy mit akar. Lehet, hogy később bekattan, hogy akar egy párt és családot.
2020. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért van egyedül, mert olyan nőt keres, akivel már komolyabban tervezhet, de csak kalandokat akarnak tőle a nők. Idő kell ahhoz, hogy olyat találjon, aki már szintén megállapodna.

Van egy ilyen ismerősöm, ő is komoly kapcsolatot szeretne már, de nem akarnak vele maradni a nők, mert bár egyedül él és van pénze, de albérletben lakik és nincs autója (még). Szerinte az ottani nők ezek nélkül nem mennek bele komoly kapcsolatba ennyi idősen.


Szerintem viszont ezeket együtt is el lehet érni, talán még könnyebben is. Egyébként sem kellene elvárni, hogy ezeket a férfi biztosítsa, a nő meg csak beleessen a helyzetbe, hogy minden megvan.

2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet szociális fobiája van, és ez miatt nehezen ismerkedik. Mondjuk akkor szexkapcsolatai sincsenek szerintem.
2020. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én férfiként azt látom, hogy rengeteg férfi ismerősöm egyszerűen nem tud mit kezdeni az ismerkedéssel, nem ért a nőkhöz, nem tudja hogy kell "csajozni" mindezek mellé unalmas alakok akikkel nem nagyon lehet mit kezdeni. Unszimpatikus, taszító a viselkedési stílusok, nem tudják eladni magukat, nincs önbizalmuk.
2020. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!