Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi oka lehet annak, ha egy...

Mi oka lehet annak, ha egy jóképű pasi egyedül van?

Figyelt kérdés
Még a teste is jó. Okos is. Akkor miért nincs senkije?

2017. márc. 17. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem akarja lekötni magát.

Nem talált az elvárásainak megfelelő nőt.

2017. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív, ezt tudhatnád.

Aki másoknak jóképű, sok lánynak csúnya.

Plusz aki okos, eszes, máris mások az elvárásai, jobban belegondol, hogy mi mire kell stb

2017. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kötelező kapcsolatban lenni.
2017. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

- Met nem szeretne.

- Mert nem talál magához illő nőt.

- A szépség relatív.

- Okos alatt mit értesz?

- Talán egy kiálhatatlan görény.

2017. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Talán mert nem András,hanem Andrea?
2017. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Biztos nekrofil.
2017. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

jaj, utolsó :DDD


nem kiállhatatlan görény, nagyon is kedves, udvarias.

2017. márc. 17. 18:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy miért vagyok egyedül, pedig jóképű vagyok, jó a testem, okos vagyok, értelmes, kedves, vicces... áh nagyon jófej vagyok, szóval nem értem.
2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy kétféle embertípus van.


Az egyik, aki állandóan épp megint együtt van valakivel. Bárki utolsó senkivel két nap alatt összejön, a lényeg, hogy retteg a magánytól, elképzelhetetlen számára az üres lakás. Az együttlét sose élete szerelmét jelenti, csak épp kell vki átmenetileg is, aztán majd meglátjuk...


A másik meg aki nem igazán az az együttélős fajta. Inkább olyan magányos farkas. Akinek ha van is valaki, akkor is inkább elvonul egy másik szobába, és szeret fél napokig magában lenni a saját gondolataival. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem imádja halálosan a másikat. Csak hát ő ilyen, nem nagyon tud másmilyen lenni.


Szóval, szerintem ez inkább embertípus kérdése, nem kinézeté, okosságé, pénzé, stb. Nagyon nem. Másoktól is hallottam már nem egyszer, hogy a kinézet meg a barátok/barátnők száma között alig van összefüggés.

2017. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó hozzászólóval.

Vannak a magányos farkas típusok, meg vannak azok akik kapcsolat nélkül nem tudnak létezni.

Ráadásul az hogy valaki jóképű még sajnos nem jelenti azt hogy együtt lehet vele élni.

De a legvalószínűbb az, hogy egyszerűen csak nem akar párt maga mellé, mert el van egyedül. A párkapcsolat egyáltalán nem való mindenkinek, ez nem olyan, mint a magyar érettségi, hogy kötelező, hogy legyen...

Na meg aztán van akinek a párkapcsolat nem azt jelenti, hogy összejön egy random valakivel, aki iránt semmit nem érez, de összejön, mert szeretné magáról elmondani, hogy teljesítette a társadalmi elvárásokat, van, aki tényleg meg akarja várni a szerelmét, tényleg szerelmes akar lenni és úgy párkapcsolatban élni. Van akinek egyszerűen nem pálya, hogy párkapcsolatból párkapcsolatba bukdácsoljon, mert életképtelen társ nélkül...számomra ez elképzelhetetlen, nem lennék rá érzelmileg képes, bár tudom, hogy ez a népszerű. Természetesen nem ítélem el az ilyet, mindenki éljen úgy, ahogy neki tetszik, de senki ne feledje, hogy a párkapcsolatban nem a mennyiséget hanem a minőséget kell elérni...szerintem.

2017. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!