Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt akar egy fèrfi egy...

Anika2225 kérdése:

Mièrt akar egy fèrfi egy nőtōl csak szexet?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,konkrètan ìrok.is rà egy pèldàt,hogy volt egy fèrfi az èletemben aki àllìtàsa szerint azt mondta komolyan tetszek neki ès,komolyan tetszem neki.Viszont egy idő utàn,teljessen ki fordult magàbòl ès olyanokat ūzengetett egy ismerőstōl,hogy ő lefekūdne velem,egy szòval sseretne szexuàlis dolgokat tőllem.Meg jegyzem,semmi konkrèt dolog nem tōrtènt kōzōttūnk ,ìgy nem èrtetem a viselkedèsèt mire fel van ez az egèsz.
2020. jan. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mit nem értesz?
2020. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert a nő mást nem tud nyújtani számára.
2020. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Ezer meg egy oka lehet annak, hogy valaki csak szexet akar. Nem sorolom fel újra, ha nagyon érdekel, keresd vissza itt az rengeteg ilyen kérdést

2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mièrt ne tudtam volna màst nyùjtani?Hiszen soha nem adtam szexuàlis jeleket sem.sőt eleve nem.is,èn kezdemènyeztem felè.Azt nem,èrtem mièrt fordult àt a dōntèse hìrtelen hogy egyszer komolyan gondolta aztàn,meg màr szexet akart.
2020. jan. 12. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan gondolta, hogy meg akar rakni.
2020. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
74%
Valami nem oké a belsőddel a számára... De még így is undorító, hogy csak üzengetni képes.
2020. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hàt igen :(
2020. jan. 12. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem tűnsz valami überintelligensnek, szóval nem csodálom.
2020. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!