Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mar van programotok a...

Nektek mar van programotok a nyarra? Most valahogy nem varom annyira.

Figyelt kérdés

Valoszinuleg ez lesz az eddigi legmonotonabb, legnehezebb nyaram. Dolgozni fogok jarni, tanulni erettsegire, kulontanarokhoz jarogatni, edzesekre menni es korulbelul ennyi.

Faraszto dolgok, megis unalmasak. Pedig jo lenne mar haverokkal eljarni bulizni vagy ilyenek, csak ugye nincsen kivel.

Nektek elorelathatoan milyen lesz a nyaratok? Mit vartok benne a legjobban?


2020. jan. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Olasz-francia-gibraltár-spanyolország-portugália nyaralás 1 hónap. Már le vannak foglalva a szállások. Soha életemben nem nyaraltam még pár napnál többet pedig 25 vagyok. Szóval nagyon várom.
2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel horvát tengerpartra lemegyünk.


2 dolog között vacinálok, minden évben szoktam legalább egy kényelmi zónából kimozgatót csinálni. Tavaly tandemugrottam.


Most vagy cesnát fogok vezetni vagy Bécsben (esetleg kicsivel távolabb az Európa hídnál) bunge jumpingra megyek.


Más egyenlőre nincs betervezve, de biztos lesz még sok apróbb program.

2020. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!