Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a programotok mára a...

Mi a programotok mára a családdal? Leírjátok a napotok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozunk a ház körül, megcsináljuk az itthoni teendőket.
2018. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 -femme- válasza:
100%
Ebéd után fagyizást tervezünk egy kis sétával egybekötve.
2018. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Kora reggel bevásároltam, főztem (nagyszüleimnek is én főzök hétvégén, hétköznap visznek csak nekik ebédet a közeli iskolából), most zsibbadok. Egy körül vásárolni megyünk, mert lakodalomba megyünk májusban, nekem ruha, férjemnek, lányomnak (22, egyetemista, pár napra jött csak haza) cipő kell. Utána fagyizunk valahol.

Aztán a lány unokatesókkal megy valami városi majálisra, férj dolgozik az új konyhabútoron, én még tanulok (adószakértő vizsgám lesz). Hat körül megyek a hétvégi házunkhoz, meg kell simogatni a növényeimet, hogy szépek legyenek :)

2018. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

kutyas programot terveztunk, de mindjart esik az eso, ugyhogy ezt le kellett fujni / athelyezni maskorra.

igy most ebedeltunk ferjemmel egy kis tegnapi stefania szeletet kuszkusszal, egy kicsit pihenunk, sorozatot nezunk, chillelunk. sajat csaladom van mar, uton az 1. babyvel.

lehet , hogy delutan sutok valamit.

2018. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Chillelünk, baby... Majom.
2018. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs családi program csak munka. :(
2018. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Én főzök, párom a 10 hós gyerkőccel babázik.Lányom takarítja a szobáját, aztán megy az apjához.

Megnézzük a forma 1et és megyünk ki a játszótérre ha addig marad a jó idő.

Semmi extra.

2018. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
A párom 13-23ig dolgozik, nekem itt van a házimunka, a gyerekek játszanak, később lehet kimegyünk az udvarra, ennyi
2018. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

5nek: sajnalom, hogy rad a kutya se kivancsi. remelem, azert neked is lesz a mai napban egy kis pihenes / ejtozes / relaxalas . majd valaszd ki, melyik illik a magasztos hangveteledhez a legjobban, te savanyu pcsa. :3

kerdezo, neked hogy telik a mai nap?

2018. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Kazveztunk a parommal, majd o elment masszazsra. En a baratnoimmel cseteltem, cicaval jatszottam. Onkentes munka utan nezelodom a neten kozben. Pihenes, csend es nyugalom.
2018. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!