Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha születésnapomkor a kutya...

Ha születésnapomkor a kutya se kívánt nekem facebookon boldog születésnapot, az jelzésértékű, hogy senkit se érdeklek?

Figyelt kérdés
Mások üzenőfalát elárasztják olyankor a boldog születésnapot és ehhez hasonló jókívánságok, nekem senki se ír ilyeneket. Ez azt mutatja, hogy senkit se érdeklek, senki se akar kedves lenni velem? Mondjuk a facebook ismerőseim nagy részével ugyan egy helyre járok, de nem nagyon beszélünk egymással, legtöbbjükkel semmit se beszéltem még élőszóban. Így jogos, hogy ennyire lesz*rnak?
2020. jan. 13. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem is beszéltek miért köszöntsenek? Te mindig mindenkit felköszöntesz? Egyáltalán nyilvános, hogy mikor van a szülinapod?
2020. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilvános
2020. jan. 13. 08:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim 95%-a olyan emberekből áll, akiket nem igazán érdeklek, úgyhogy igen, én is hasonló helyzetben voltam. Tegnapelőtt volt a szülinapom, anyukám, a testvérem, a nagyszüleim és a párom köszöntött fel élőben, és ennyi. Mások nem, még az se, akinek aznap volt a szülinapja és én írtam neki, hogy gratulálok :))) Már évek óta így van, nem veszem magamra.
2020. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig felköszöntöttem ismerőseimet, viszonzást nem kapok. Névnapkor is "össze vagyok gyűjtve" a számos másikkal FB-n és "minden ilyen nevűnek boldog névnapot" köszöntés a Egyébként megbántam hogy regisztráltammaximum., sose osztottam meg semmit, nem ott élem az életemet, én üzenve kívántam kapcsolatot tartani emberekkel de hiába. Azok is, akik egymást nem szívlelik, egymás postjai alatt reagálnak a másikra, nekem meg üzenetben nem reagálnak vissza semmire...
2020. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki igazán számít az fel fog köszönteni, lehet, hogy ez 1 vagy 2 ember lesz, de ők azok akik ott lesznek melletted mindig. Ez a facebookon élem az életem felfogás oltári nagy baromság, ahogy idősödsz rájössz majd, hogy a valódi emberi kapcsolatok nem az internet világában alakulnak ki
2020. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. És jelzésértékű, hogy valójában mennyit is ér a Facebook. A valódi barátságok nem 600 ezer követővel és 5000 ismerőssel léteznek, nem a virtuális térben, hanem a valóságban és kis körben. Azok viszont, akiknek igazén számítasz, biztosan nem felejtik el a születésnapodat.
2020. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azokat köszöntöm akikkel közeli a viszony, és őket is külön üzenetben vagy hívásban/élőben. Ahogy épp kijön a lépés.
2020. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ebben kellene mérni, hogy mennyire érdekled őket. Amúgy meg a facebook barátok nem érnek semmit.
2020. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azok a köszöntések fontosak, amihez nem kell facebook. Én ezért nem is teszem láthatóvá a dátumot.
2020. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem se nagyon szoktak felköszönteni. Évente max 7-en írnak a falamra. Szüleim, tesóm, rokonok, párom, közeli barátok úgyis tudják maguktól. Én is szoktam látni, másoknak több mint százan írnak köszöntést, eleinte szégyelltem is, hogy nekem meg alig, de már nem nagyon izgat az egész facebookos dolog. Úgysem osztok meg ott magamról semmit.

Akikkel meg nem beszéltél élőben sem semmit, az nyilván nem fog felköszönteni ha kb nem is ismer téged. Örömet okozna neked kb idegen emberek köszöntése?

25N

2020. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!