Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mir csinálnátok ha az...

Ti mir csinálnátok ha az apátok félig berúgva ér haza és bántja a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok hülyeségeket

#kutya #gyerek #apa #fontos #mit csinálnátok? #félig berúgva #gyorsválsz #nem hülyeség
2019. dec. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném neki
2019. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lefognám és elraknám aludni.
2019. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Élés másnap mit tennétek?
2019. dec. 6. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:
*és
2019. dec. 6. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy beszélgetésünk, az biztos. Bár inkább azt céloznám meg, hogy mi az istennek iszik, ha ezt hozza ki belőle
2019. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint behoznám a kutyát a szobámba és simogatnám, próbálnám megnyugtatni, az apámnak pedig nem is hoznám fel másnap az este történteket, mert engem is összeverne. (Volt már rá példa) 21L
2019. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a teknősömet akarta megölni az alkesz faterom...

Őszintén én megfenyegettem fel jön a galériára én lerúgom vagy leütöm valami naggyal.

Mentsd a szeretteid és az állatkádat anyu is mindig fent aludt velünk csak aztán megpróbálta ránk gyújtani.

Aki embert gyereket állatot bánt azt nem szabad kímélni valahogy ki kell paterolni vagy eltüntetni az életetekből

Csak na amig nem folyik vér de ha már vér is folyik akkor se tesznek semmit...

2019. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
70%
Senkinek sem engedném, hogy bántsa a kutyámat, persze családi viszonylatban nyilván ez nehezebb, mert azért a szüleit nem illik bántania az embernek, de mivel ugye ha az én kutyámról lenne szó, akkor ezt mindennap a tudtára is adnám a családtagnak... főként ugye mikor részeg, mert a probléma ilyenkor kerül előtérbe, és ilyenkor ugye erőteljesebb hangnemben is lehet a valóságnak szót adni. A józanul történő megbánás és mentegetőzés semmit sem jelent... Aki nem tudja magát részegen tűrtőztetni, az nem érdemel megbocsátást ha józan sem.
2019. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Allatvedoket hivd ki.


Vagy Vegyel agressziv koborkutyat a menhelyrol. Az majd moresre tanitja a rohadekot.

Azt erd el,h apad teged verjen. A kutyad ra fog tamadni biztosan es jol megharapja a rohadekot.

2019. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!