Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeveszem valakivel, letilto...

Összeveszem valakivel, letiltotta a számom de Messengeren latjuk egymast, ott miert nem tilt le engem? 20/L

Figyelt kérdés

Volt egy ugyunk amit le kellett rendeznunk, de ő nem akarta letiltotta a számom hogy ne tudjam elérni, nem voltunk ismerosok facebookon, megkerestem írtam neki de nem jeloltem be, ő vissza írt és azota messengeren ott vagyunk egymasnak, latjuk mikor van fennt a masik. Lerendezunk azt az ugyet, nagy nehezen es még élőbe is mondtunk egymasnak szépeket. Miért nem tilt le Messengeren is?

Várja hogy megprobaljak bocsánatot kérni?

Azt hozzá teszem, tudom hogy tetszem neki es ő is tetszik nekem. És én nem szeretném hogy letiltson, de miért nem tilt le?


2020. jan. 13. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan típus hogy nem erdekli hogy ott vagyok
2020. jan. 13. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tisztáztátok, akkor miért tiltana le? Hiszen nem vagytok elvileg haragban. Viszont láthatóan nincs kedve veled beszélgetnie.
2020. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudnám, hogy ezt miért velünk akarod megbeszélni, és miért nem ővele. Ezt ép ésszel nem tudom felfogni.
2020. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!