Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják velem ezt...

Miért csinálják velem ezt Messengeren? Nagyon rosszul esik

Figyelt kérdés

Olyanok, akikkel egy egyetemre járok, és beszéltem nagyon keveset már velük élőben is, vagy pl. együtt kellett csinálnom vele valamit. Élőben barátságosnak, kedvesnek tűntek. Viszont ha Messengeren írok nekik, akkor annyit kapok tőlük, hogy láttamozzák és nem válaszolnak. Pedig nem mászok rájuk, nem írok sokat, egyszerűen csak felteszek valami kérdést, aztán vagy meg se nézik, vagy láttamozzák de válasz az hosszú idő elteltével sincs. Mindeközben élőben kedvesek vagy legalábbis próbálnak annak tűnni, köszönnek, ha hozzájuk szólok normálisak.

Miért csinálják ezt Messengeren?


2019. okt. 5. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Messengeren könnyebb parasztnak lenni mint élő én. Élőben nehezebb nem vissza köszönni ha ott van előtted az ember.
2019. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem ülnek előtte 0-24. Te se tedd.
2019. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem érnek rá cseverészni, lehet névről meg valami szar profilképről azt se tudják, ki a halál vagy. Ha kérdésed van, beszélned kell valamiről, menj oda személyesen inkább.
2019. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Szokjatok már le arról, hogy messenger üzenetek, meg "látta" feliratok alapján ítéltek meg másokat meg kapcsolatokat. Akármi lehet. A tescó közepén tolta a bevásárlókocsit, mikor "látta" az üzid, vagy épp a szerelmével hetyegett, mikor nem látta. Valami dolga volt, ami miatt nem kezdett választ írni, később meg elfelejtette, mert emberből van, és mondjuk qrvárs érdektelen volt amúgy is, amit írtál. Esetleg nem tud választ adni a kérdésre, ha olyat kérdeztél, és időbe telik, míg kitalálja, mit írjon. De ettől ez még nem lesz kapásból rosszindulat. Túl sok ideje van egyeseknek azt nézegetni messengeren, hogy mikor "látta" valaki az üzenetet és meddig nem válaszol. Eredj, éld az életed, kösd le magad, és ne haragudj, meg ellenségeskedj azért, mert cseten nem pörög valaki.
2019. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a nem érnek rá dolgot hagyjuk már, ez mekkora bullshit. Elolvasni van idejük az üzenetet, de válaszolni már nincs, ami kb 1 perc? Egyszerűen tényleg arról van szó hogy nem érdekled őket és élőben nincs akkora arcuk hogy ezt meg is mondják.
2019. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát, akkor biztos egy fekete lyukban élek, vagy én vagyok valami hiperelfoglalt, de nekem sokszor van, hogy nincs időm válaszolni. Mindenkinek a seggébe van már ragadva a telefonja, és azt hiszi, hogy sz*rás közben is várhat választ a másiktól. Hát nem, igenis van az a körülmény, naponta többször, amikor bizony nem fogok nekiállni választ pötyögni.

Nyilván a pakliban benne van a letojás is, hogy a kérdezőt egyszerűen ne kedvelik, de ez a mánia, hogy úristen, látta, és mégsem ír.... nőjetek már fel.

2019. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen szaktársam, persze, élőben beszélek vele, ha arról van szó, de az, hogy napjában 20 üzenetet küldözget, enyhén szólva is idegesít. A legjobb barátaimra is alig jut időm, nem még az ő nondandójára. Persze, visszaírok neki, de próbálok kevesebbszer írni, mert hosszútávon idegesítő...
2019. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
A 4. válaszolóval egyetértek. Nálam sajnos sokszor előfordult, hogy megnéztem, ki mit üzent, de olyan szituban, amikor nem tudtam érdemben válaszolni rá, majd elfelejtettem… Fel is hívtam már rá az ismerőseim figyelmét, hogy ha valami fontos, inkább hívjanak fel bátran, az tuti célba ér.
2019. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen osztálytársam, de ő a fiúknak visszaírt, de a lány osztálytársainak nem nagyon, csak suliban volt kedves.
2019. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Annyit is lehet írni hogy bocsi most nem érek rá vagy akkor meg se kell nézni csak húzzátok le az értesítést és ha valami komolyabb azt el tudod olvasni, de nem jelenik meg a látta felirat. Nem tudtam hogy ennyire általános nem válaszolni az ismerősöknek. Nem élem a telefonomon az életem, de nekem is szarul esne ha nem válaszolnának főleg ha ismerősnek írok és korrekten.
2019. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!