Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan csinálják ezt Messenge...

Jogosan csinálják ezt Messengeren szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha hajnalban írok valakinek 3-4 üzenetet, kérdezek néhányat, reggel felkelnek, feljönnek, láttamozzák, és nem válaszolnak rá.

De a nap akármelyik másik részében is ez megy gyakran, amikor úgy jön ki, hogy írtam nekik egymás után 4-5-6 üzenetet. Megnézik és nem válaszolnak, ott van hogy látta és ennyi.

Jogos ez tőlük szerintetek?


2019. dec. 6. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom bosszantó vagy a folyamatos üzenet áradatoddal és inkább ignorálnak. Az ő részükről jogos.
2019. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha engem hajnalban zaklatnál mindenféle hülyeséggel, meg kérdésekkel, én sem válaszolnék. Van más dolguk is az embereknek, nem körülötted forog az életük. Valószínű, hogy tapadós kis pióca vagy.
2019. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Reggel felkel, megnézi a telefonját, de nem az az első dolga, hogy válaszoljon, hanem utána elmegy mosakodni, és mire lefő a kávéja, elfelejti, hogy írtál neki. Nagyon gyakran előfordul, főleg, ha teljesen lényegtelen dologgal zaklattad az éjszaka közepén.

Hogy jogos-e vagy sem, azt nem tudom, de mindnenképp életszerű.

2019. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%
NEm AzonNaL SzAkitSd MeG VEluK A kAPcsoLAtOd! Ez OSsZEesKuvES!!4!4
2019. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A bíróság mit mondott?
2019. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki nekem hajnalban ir, annak soha nem válaszolok. Irjon délután.
2019. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg úgy van, ahogy a 3as írja, de szerintem jogos is. Miért is írálsz hajnalban bárkinek?
2019. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi barmot komolyan. xD Tökmindegy mikor írja ha délután írod és másnap reggel jön fel elsőnek akkor mi van? Zaklatod éjjel? Ember egy k..va messengerről van szó, milyen zaklatás? Nem mindegy mikor írják az üzenet? Én is szoktam meg nekem is éjjel írni, amikor fel kelek megnézem vagy fordítva, vagy írom hogy nem tudok válaszolni majd később írok. Aki ezt ragadta ki ebből hogy éjjel írtál az egy idióta.


Kérdező neked meg jogos nem jogos, tök mindegy valószínűleg nem akarnak beszélni veled. Ne írj nekik ha képtelenek válaszolni, vagy kérdezz rá miért nem írtak. Nekem is volt olyan aki nem írt vissza, aztán megkérdeztem miért nem írt semmit? Megjegyzem olyat írtam amihez nem kell magas agyi gondolkodás hogy válaszolni tudj. Jó reggeltet nem kaptam(egy olyan személy akinek állítása szerint bejöttem, és szinte egész nap fent van szóval van ideje válaszolni). Annyit mondott hogy nem tud erre mit írni. Hát ha egy jó reggelt nem tud az üzenetemre küldeni, akkor nincs miről beszélnünk. Van olyan ismerősöm is aki viszont egyből vissza ír, és bármire válaszol. Aki nem válaszol az azért nem mert nem akar veled beszélni. Tudom bosszantó, de nem tudsz vele mit csinálni. Keress mást, olyat aki értékeli hogy rászánod az időd.


"Aki nekem hajnalban ir, annak soha nem válaszolok. Irjon délután." Képzeld el egy ilyen személynek írna a barátja hogy segítségre van szüksége, de mivel éjjel írt ezért nem válaszol neki. Ne foglalkozz ezekkel. Ha neked akkor van időd vagy akkor akarsz írni akkor írj akkor.

2019. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hajnalban aludni szoktam, úgyhogy eleve nem is látom az üzenetet.

Pláne, hogy mostanában nincs is mellettem a telefonom, a másik szobában van töltőn.

Sőt, kapaszkodjatok meg: van, hogy ki is kapcsolom.

Ha sürgős segítség kell, akkor nem üzenetét ír..

2020. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, válaszolás.

Megnézni egy pillanat, bepötyögni hosszadalmasabb, lehet, nem ér rá pont válaszolni.

2020. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!