Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány manapság...

Mennyire hátrány manapság csúnyának születni?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam minap. Bizonyos szeleteit az életnek nem tapasztalhatják meg azok akik nem szépek. Ti hogy látjátok?

2020. jan. 14. 09:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mondogassa ilyenkor, hogy semennyire csak a belső számít stb stb...

De sajnos ez nem igaz. Nézzetek szét valójában igen is nagyon meghatározó a külső akár csak egy sima hetköznapi szituációról beszélünk akár egy állásinterjúról. A szépnek idealizált emberek mindíg kapnak valami előnyt.

Mondom ezt én úgy, hogy nem vagyok egy csúnya ember. Én magam is ha valakiben vamai megfog az elsőnek mindíg a külső. Ugyanis ha valaki kívűl szép azt feltételezzük belül is az de ez már csak akkor derült ki mikor megismertük.

2020. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Férfiként nagy hátrány, manapság a közösségi média uralta világban. A nők egója felment az egekig, kapják a folyamatos figyelmet, egy átlagos nőnek már egy átlag férfi csúnyának számít.
2020. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
#22 Régen is hátrány volt csak tenni kellett érte mint ahogyan ma is. Ostoba incel felfogás hogy a mai világ ilyen olyan.
2020. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%
#23 ha csúnya arccal születtél és még alacsony is vagy, az ellen nem tudsz tenni, ilyen esetben beszoptad az életet.
2020. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés dolog, de nem kértük, hanem kaptuk az életet. Max. változtatunk némely dolgon.
2020. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi kerdesem lenne azoktol akik szerint nem hatrany, hogy ha valaszthatna h csunyabb legyen vagy szebb legyen vagy maradjon pont olyan mint most melyiket valasztanatok.
2020. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#24 F#szság.
2020. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!