Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi direkt bánt...

Ha egy férfi direkt bánt engem lelkileg, annak mi lehet az oka, ha en soha nem artottam neki?

Figyelt kérdés

Egy rossz szót nem szóltam neki soha!

Ő szándékosan olyanokat mond nekem amivel tudja hogy bánt engem. Szándékosan fájdalmat okoz nekem, mert biztos nem veletlenul azokat mondja nekem amikrol mi mar elotte beszeltunk es tudja hogy mennyire fájna ha így lenne.

Nem tudok rájönni miert teszi ezt velem


2020. jan. 14. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert gyengébb vagy nála, könnyű beléd rúgni, főleg hogy tudja mivel bánthat. Nagy valószínűséggel nála erősebb emberrel nem merné megcsinálni, mert összecsomagolná. Ne emészd magad, ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2020. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hagyod, hogy így viselkedjen veled. Ne emészd magad rajta, de szakítsd meg ezt a kapcsolatot, mielőtt teljesen belerokkansz.
2020. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszi, mert meg akar bántani!

Elutasítottad? Milyen viszonyban vagytok?

2020. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

korábbi rossz tapasztalatok alapján (pl.baráti, párkapcsolati)

ilyen a természete

"pszichopata"

utálja a nőket (gondolom nő vagy), utálja az embereket

te vagy az egyetlen, akit cseszegetni mer, mivel hagyod


sok minden lehet

2020. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván te hozzá sem mersz szólni, mert akkor nyilván nem ide jönnél panaszkodni a Gy.K.-ra. Mégis: nem lenne jobb kérdőre vonni személyesen? Mert ha hagyod magad, sose fogja abbahagyni.
2020. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Jelentsd fel Lelki bántalmazásért. Feminizmus van.
2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a dolog, akkor hagyod magad. Ha nem tetszik, akkor mond ki azt, hogy neked ez nem esik jól, kérdezd meg, miért teszi, és vágj vissza neki.
2020. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem derült ki, milyen kapcsolatban állsz ezzel az egyénnel, így azért nehéz.

Ha neadjisten párkapcsolatban vagy vele, akkor add ki az útját.

Ha esetleg munkatárs, szerintem akkor is le lehet koptatni karakánabb kifejezésmóddal, szerintem ő sem kockáztatná az állását.

Ha netalán a főnököd... Nos akkor elkezdenék lassan új munkahely után nézni, és majd felmondáskor jól beolvasni neki

2020. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért teszi, mert kisebbségi komplexusa van, vagy kicsi a farka, vagy magától nem ér el eredményt az életében, és csak úgy érzi magát erősnek, ha másokat letaposhat. De mivel gyáva szr, erős embernek nem mer nekimenni, csak nőt bsztat.
2020. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!