Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az már nem Férfi, női szemmel...

Az már nem Férfi, női szemmel nézve, ha lelkileg egy kicsit is meginog?

Figyelt kérdés

Egy férfinak nem lehetnek gondjai/problémái, amiktől esetleg szenved ?

Az ilyenre már nem is Tekintenek férfiként ? mert hogy biztos túl lányos,meleg, nőgyülölő, érzelmileg defektes stb.. ?

Itt most nem olyan nők véleményére vagyok kiváncsi akik kapcsolatban élnek már x éve, hanem úgy általánosságban


2016. ápr. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak lelkileg sokkal gyengébbek, mint a nők. Aki tanul pszichológiát, az ezt tudja. Most pedig kezdődjön a babyrage, amiért leírtam a tényeket.
2016. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem válaszolnak rá fél órán belül akkor ez egy bebizonyitott tény lesz :)
2016. ápr. 11. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve messze elkerülöm azokat a "nőket", akik szerint a férfiasság az érzéketlenségben kell, hogy megmutatkozzon.

Ez kb analóg azzal, ha egy férfi nem tekinti nőnek azt, aki nem egész nap a konyhában sertepertél, sőt, netán még önálló gondolatai, vágyai, elképzelései is vannak.

Férfiként viselkedni nem azt jelenti, hogy tilos kimutatni az érzelmeinket. Egy ép kapcsolatban mind a férfi, mind a nő emberként viselkedhet, akinek lehetnek érzései, problémái.

2016. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez meg miféle baromság?

Ez a véleményem is...

2016. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a fiúk az apjuktól tanulják. Sokkal szebb világ lenne, ha a férfiak is megélnék az érzelemiket, talán nem mészárolnák le a családjukat.
2016. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az az igazi férfi... nem az aki elrejti minden érzését, mert nyilván mindenkinek vannak gondjai meg érzései, de van aki elrejti, nem meri kimutatni... na szerintem az nagyon nem férfias dolog.
2016. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt leginkább az olyan "nők" állítják, akik imponálónak tartják azt, ha megalázzák, semmibe veszik őket, és sajnos meglepően sok ilyen van.

Aztán ezek majd úgy a 30-as éveik felé rájönnek (sokuk még ott sem sajnos), hogy egy bunkó, érzéketlen "tenyészbikából" se jó apa se jó férj nem lesz, így már nem nézik le az érzelmes, és normális férfiakat.


A férfiak is emberek, nekik is vannak érzelmeik, én is szoktam sírni, ha kell, és fiú vagyok. Szerintem inkább szánalmas és elszomorító, amikor sok fiú/férfi visszatartja és elfojtja az érzelmeit, mert félnek, hogy a barátnőjük mit mond. Az ilyen lányok/nők szánalmasak és undorítóak.

Normális ember inkább kerüli az ilyeneket.


Mellesleg ez is lehetne egy pszichológiai betegség, mert szerintem nem normális, hogy valaki ilyen szinten igényli a megaláztatást, meg azt, hogy egy dugható rongyként kezeljék. Az iszlám államhoz is csatlakoztak európai nők, annak ellenére, hogy tudták nagyon jól, mi vár rájuk, hogy egy lukkal felszerelt cigaretta értékű rongyként fognak bánni velük, mégis kimentek, mert imponált nekik a megalázott szerep.

2016. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!