Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatom lehet...

Milyen kapcsolatom lehet vele, ha baratnoje van?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel mostanaban eleg jol kijovok. Sokszor beszelgetunk a suliban, olelessel koszonunk(nem csak vele) es ezen kivul is van, hogy megolel. Sokszor nevetunk, keressuk egymas tarsasagat.

Szoval eleg kozvetlen a kapcsolatunk.

Viszont ennek a fiunak baratnoje van mar 2 eve. Kicsit furcsa ez nekem. Nem akarok a fiutol semmit termeszetesen es o sem tolem, csupan baratok vagyunk. De megis. Nem tudom, meddig illik elmenni ebben a dologban? Marmint a baratnoje szempontjabol kerdezem. Nekem meg nem volt baratom, igy nem tudom, hogyan allnek hozza ehhez.

Ti hogy vagytok vele? Lehetnek lany baratai a parotoknak? Oleles meg belefer?


2020. jan. 15. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha nekem a parom olelgetne mas lanyt, mar nem lenne a parom. De ez szemelyisegfuggo kinek mi fer bele....

Amugy megertem mert nekem is volt olyan kolegám akinek tudtam hogy felesege van de olyan jól kijottunk, nem tudtam nem baratkozni vele. Persze ha az en ferjem csinalta volna ezt nagyon rosszul esett volna.

2020. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

" Nem akarok a fiutol semmit termeszetesen es o sem tolem, csupan baratok vagyunk."


Hát persze!

Legalább magadat ne csapd be!

2020. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

"Nem akarok a fiutol semmit termeszetesen es o sem tolem, csupan baratok vagyunk."

Akkor nem jöttél volna ide a Gy.k.-ra ezt megkérdezni.

2020. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!