Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves koromig még sosem...

28 éves koromig még sosem volt kapcsolatom. Hogy értessem meg a legjobb barátnőmmel, hogy ez nyilván nem véletlen, és ne akarjon mindenáron segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm szerint ismerkednem kellene, mert kell találnom valakit, akivel majd boldogan élünk amíg meg nem halunk.


Gyerekként hittem ezekben, de most úgy gondolom ez nem ennyire egyszerű. Illetve oka van annak, amiért 28 évesen is egyedül vagyok. Én kezdem ezt elfogadni, de neki ez elképzelhetetlen.


Hiába mondom, hogy hagyjuk ezt a témát.

Volt valaki hasonló helyzetben? Akár családtaggal, vagy baráttal, stb.


28/N


2019. jún. 16. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó erőltetni szerintem sem, de nyilván jót akar Neked.


Te vágysz rá egyébként?

2019. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy jót akar. :)


Úgy mondom, hogy időszakok voltak az elmúlt években. Volt amikor nagyon vágytam rá, valamikor nem volt időm ezen gondolkozni. Most már egyre kevésbé, illetve reálisan nézve nem is biztos, hogy alkalmas lennék rá.

2019. jún. 16. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbálsz rendszeresen?
2019. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképen vagyok. Nekem sem volt még komolyabb kapcsolatom, de nem is vágyok rá igazán, csak ritkán.

Igaz, hogy én nem nő vagyok és három ével fiatalabb is vagyok :D

2019. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagyunk páran, persze. Elsősorban szülők szoktak ebben "bűnösök" lenni. Meg persze ellenkező nemű kiszemeltek, akik nem akarnak semmit. No, ők rögtön összehoznának bárkivel...


Hogy értesd meg a barátnőddel? Mondd meg neki. Meg azt is, hogy a "nyomulással" benned rossz érzéseket kelt, és többet árt, mint használ. A kommunikáció csodákra képes.

2019. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Higgadtan, határozottan négyszemközt meg kell mondani, hogy személy szerint téged hidegen hagy, hogy szerinte "kellene kapcsolat", nagyon kedves tőle, hogy segíteni akar, értékeled, de attól tartasz, ha ezt a témát emlegeti mindig, rád akarja eröltetni, akkor kapcsolatotok rovására mehet. Te ismered, hogy milyen módon érdemes előadni neki.
2019. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz még én fiatalabb vagyok nálad, de azt tudom hogy ez a kapcsolat tőled is függ, például ha be meséled az agyadnak hogy neked nem fog össze jönni vagy nem is kell senki akkor nem veszed nagyon észre de így is fogsz cselekedni, ha pedig el döntöd hogy még is akarsz kapcsolatot valakivel, akkor úgy fogsz cselekedni a tudat alattid úgy fog irányítani és persze akkor el is kell járni több helyre meg persze nyitott szemmel is kell járnod esetleg ha valaki nagyon megtetszik és úgy érzed hogy te is tetszel neki akkor merj kezdeményezni ha ő nem mer, sajnos sok ilyen eset van így lehet hogy el mulasztasz te is és ő is egy olyan esély amitől sokáig szomorú leszel,remélem azért érthető voltam? sorry
2019. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 16. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézzük a barátnőd szemszögéből a dolgokat: Ha te nem fiúsítod magadat akkor nagy az esély, hogy leszbikus vagy. Ha ez a barátnő-ség olyan szoros, akkor a barátnőd sem fog tudni kifogni egy ép eszű férfit. Ha meg már van neki párja, könnyen megkaphatja tőle, hogy azért fáj esténként a feje, mert a barátnőjével már kielégült.
2019. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszóval mindenképp ciki! Olyannal barátkozni, aki nem normális!
2019. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!