Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok adni az aluljárób...

Ti szoktatok adni az aluljáróban a gyermekvédelmis adománygyűjtőknek?

Figyelt kérdés

Én ma adtam,de nagyon nem vagyok boldog...

Adakozzon néha az ember,ezzel nincs is baj,de a módszer...

Leszólítanak ingyen naptárral,majd visszakérik,hogy önzetlenül adj a gyermekeknek. Aztán mondjál nemet...

Én nem mondtam,kivételesen így is-úgy is adtam volna,de ez a megoldád eléggé ellenszenves. Hát,innentől kezdve maradok a megszokottnál,nem állok meg a gyermekvédelmiseknek sem.


2020. jan. 18. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy gyermekvédelmisek voltak? Igazolták magukat? Ez a csalók jól bevalt módszere. Legközelebb kerjél tőlük csekket, hogy meg gondolkozol rajta, pároddal megbeszéled, aztam majd eldöntitek az adomanyozast. Igy nemet nem mondasz, ha hivatalosak voltak, problémát sem okoz, de azért a képükre kíváncsi lennék!

A neten találsz kismillió hivatalos ceget, egyesületet ahova adakozhatsz /pl. akik az adó 1 %-os felajanlasra jogosultak/, ne a csalókat gazdagítsd!

2020. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson, uramatyám!!! Mennyivel hagytad, hogy lehúzzanak? Ezek úgy gyerekvédelmisek, ahogy én vagyok a római pápa! Közönséges szélhámosok, rájuk kell hívni a rendőrséget! Ha még egyszer meglátod, tedd azt!
2020. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így utcán senkinek.
2020. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keményen dolgozom a pénzért. Pihenő napom se nagyon van. Én senkinek nem adok,dolgozzanak ők is. Mellesleg biztos hogy csalók voltak.
2020. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig adakozok, de soha nem úgy, hogy az utcán leszólítanak midnenféle ál szervezetek.

Volt, hogy én is kértem igazolványt, hogy bizonyítsák, tényleg X-re gyűjtenek. Nem tudtak mutatni.

Így soha nem tudnak még 2 percre sem leállítani, hogy támogassak ezt azt.

Akiket támogatom azok hivatalosak. Bár most az bizonyos állatmenhelyet, és egy állatkórházat támogatok úgy, hogy minden hónapban bevisszük az adományunkat. Többen összefogva veszünk 50-100 kiló száraztápot kutyáknak-macskáknak. Veszünk pokrocokat, fekvőhelyeket, és ezeket visszük be. Mindig nagy örömmel fogadják.

2020. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárki rekonstruálhat egy A4-es papírt amit egy táblára ragasztva nyakába akaszt: kiírja "kiknek gyűjt". Nem hivatalos, nyilvánvalóan. Szóval nem.
2020. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

500 forintot adtam.

Igazatok van. Hát,álmos voltam,hadart,fel sem fogtam,jól becsaptak. Most én lettem a bohóc. Na mindegy,ebből is tanultam. A kettő véglet...

Múltkor kért tőlem egy roma srác egy kis aprót,nem mondta,hogy mire,adtam. Láttam,hogy kért még valakitől,majd bement az Auchanba és friss,meleg vacsorát vásárolt magának.

Ez az állítás is igaz,mindenki dolgozik a pénzért,valószínűleg az a srác is megtehette volna,akinek adtam.

Legalább a ritkán történő 'adakozásom' megmutatta mindkét arcát.

Na most egy jó évre el is lehet felejteni az ehhez hasonló dolgokat :D

2020. jan. 18. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:
ezzel nem azt akartam mondani, hogy "mindenki 100% hogy csaló aki kér".
2020. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,így értettem,a múltkori sztorit csak mellekésen hoztam.
2020. jan. 18. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, félő, hogy átb×s a téma.
2020. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!