Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy gyermekvédelmis...

Van egy gyermekvédelmis ismerősöm, aki undorító módon nyomorít meg családokat. Mit tehetek? Van pl egy taslis család, ahol kapnak a gyerekek egy egy nagyobb pofont, ezt felvesszi és pereli, illetve gyámsági megfigyelés alá hajtja a családot.

Figyelt kérdés
a sok száz ezres bírságról nem is beszélve, amit kiszabnak a szerencsétlen emberre, aki csak egy kis tiszteletet követel! mit lehet az ilyenek szutykok ellen tenni?
2017. jan. 4. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

😁😁😁 jól teszi.

Kap pénzt, plusz nem kell eroszakban felnonie a gyerekeknek.


Te vagy a szutyok ha így látod.

Vagy téged is perel?

2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

1. tanulj megírni

2. a tiszteletet erőszakkal nem tudod kivívni, csak megfélemlíteni tudsz

3. mit szólsz bele más dolgába?

4. ha tudják, hogy bírságot kapnak, akkor miért csinálják?

2017. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért vagyok szutyok? 2 pofonba nem hal bele senki. én annak idején nem csak pofont, de még nadrágszíjal is kaptam, amit számolnom is kelllett. egy hétig is fájt a seggem, és tanultam a leckéből. nem haltam bele és tiszteséges ember lettem. apámat a mai naig szeretem és tisztelem, és megértem miért tette. engem nem perel, de én azt sem értem, hogy miért nem jelentik fel kémkedéssel őt, hisz sztem az sem legális ha felveszi titokban hogy mit csinál a család a kertben vagy bárhol ami magánterület.
2017. jan. 4. 21:35
 4/11 A kérdező kommentje:
a tanulj "megírni"-t külön írjuk...
2017. jan. 4. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudják, hogy bírságot fognak kapni. És egy-egy pofonért feljelenteni családokat elég nagy túlzás. Ennyi erővel akármelyik tanulót fel lehetne jelenteni, aki bántalmazza a másikat.
2017. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" az sem legális ha felveszi titokban hogy mit csinál a család a kertben vagy bárhol ami magánterület."

Ilyesmihez nincs joga még egy gyermek védelmisnek sem. Ha pedig valahol felhasználna ilyen felvételt, már fel lehet jelenteni.

2017. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt mára az internetből.
2017. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Agresszív, keserű férfi nemi szerv lettél te is a verés miatt barátocskám.
2017. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha egy szülő lekevert egyet a gyerekének, az azt jelenti, hogy MEGÜTÖTTE és nem MEGVERTE. Akkor számítana verésnek, ha a szülő legalább fél percen keresztül sorozatban ütlegelné a gyerekét.

Egy pofon valóban nem okoz lelki sérülést a gyereknek, sőt még egy verés se. Amúgy a gyerekre való kezet emelés valóban nem helyes nevelésiforma. Viszont nem ítélem el azt a szülőt, aki néha megüti a gyerekét, mert a gyerek szörnyen viselkedik. A verést viszont mindenestül elítélem.

Amúgy a gyermekvédelmisek elmehetnek a p*csába. A legtöbbjüknek gyerekük sincs, de csak azért is okoskodnak gyereknevelésről.

2017. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy elhiggyétek, hogy csak egy két pofonról van szó. A kérdező fogalmazásmódja már gyanús.

Csak szeretné folytatni a jól bevált agresszoros életmódját.

2017. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!