Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele, hogy nem...

Más is van úgy vele, hogy nem veri nagy dobra a születésnapját? Eleinte még poén volt minden évben megünnepelni és esetleg szülinapi bulit tartani, de egy idő után maximum annyi, hogy szabadságot vesz ki az ember arra a napra.

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose vertem nagydobra.
2020. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én alapból nem szeretem ha körülugrálnak. Meg a kötelező erőltetett dolgokat se. Hogy facebookon irogatnak boldog szülinapot közben meg leszarnak csak a face kijelezte nekik. Ki is kapcsoltam. A szűk családdal eszünk egyet, sütünk valami extrát vagy elmegyünk étterembe és ennyi. Pedig szeretek élni csak a felhajtást nem, meg hogy " ez az egy nap rólad szól" mint a szerelmeseknél a valentin nap. És a többi nappal mi van
2020. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
43%
Semmilyen nagy felhajtásért nem vagyok oda igazából.
2020. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Zsinórban 3 szülinapomat szúrták el az elvileg engem szerető emberkék. Azóta nem ünneplem és nem is engedem, hogy bármit szervezzenek.
2020. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem fontos nekem sem, már a kezdetek óta sem az.
2020. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Még tiniként jó volt megünnepelni. Mostmár lassan 10 éve csak egy nap. A hozzám közelállók felhívnak, felköszöntenek és itthon kettesben ünneplünk egy picit a férjemmel, ennyi. Nekem másra nincs igényem. A férjem imád bulizni, neki minden alkalom ok erre, így az övét mindig tágabb körben ünnepeljük. Nincs egyikkel sem baj, csak a közeliek tartsák tiszteletben az ember mit szeretne. Engem a hideg leverne, ha itthon meglepetés buli várna egy átlag napon. Utálnám az egészet. Más meg imádná.
2020. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én sem szeretem ünnepelni.

Nem azért mert telnek az évek, hanem mert mindig van valami negatív szájíz. De úgy alapból minden ilyen névnap, születésnap stb kapcsán, nem csak az enyém, hanem a környezetemben mindenki.

2020. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem kérkedek vele - és ez annál inkább is jó így, mert az csak egy állapot, hogy az ember mennyi időt élt meg. Nem érdem és nem is bűn, csak egy állapot...
2020. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!