Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évig élhet egy ember...

Tim Ravel kérdése:

Hány évig élhet egy ember maximum?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kb 120.
2019. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A világ legidősebb embere egy indonéz férfi aki tudja bizonyítani és az illetékes indonéz hivatal is megerősítette, hogy 1870-ben született. Vagyis 147 éves volt amikor meghalt.

Mbah Gotho a neve.

De ez ritka. Az átlagéletkor számít.

2019. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
2-es te ezt elhiszed?? Ott valami csalàs van a dologban az biztos. Kerdezonek szerintem max 100 de orulhetsz ha megeled a 70-80 at. A korulmenyek mistt. Pl szemetet eszunk. Viszont nyugdijt nem kapsz ahogy senki se szoval arra keszulj.
2019. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszotokat mindenkiét!Mit szólnátok ahhoz ha 800.000 évig is élhetnétek?? De ezért cserébe mindent itt kellene hagynotok átmenetileg, értem ezt úgy hogy pl csak az a ruha ami rajtad van és fél kiló csomag ot hozhatsz magaddal, és csak napi 1 órát lehetsz itt a mostani világban! Mit szólnátok ahhoz, hogyha már létezne ez a dolog, és 2 óra per másodperc el tudnál állni az időtlen térben,de ott is van fotel, nappali , és más emberek innen a földről, lényegében helyileg ugyanitt lennél, csak mivel megallsz vagyis nagyon lelassulsz az időben, így a világ athaladna a masodperceden ezért számukra láthatatlan lennél,viszont te látnád őket! Stb stb!
2019. jún. 19. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

150 évig élhet állítólag az ember. Ez a maximumok maximumja. De soha senki nem élt meg ennyit.

Régebben amikor kb. 10 éves voltam en is mondtam, hogy milyen jó lenne sok-sok évet élni. 130-140-145 évet. Aztán jött sok stressz, megaláztatás és akkor rájöttem, hogy jobb ez, hogy kevesebbet élünk. A halál utáni ítélet napján meg mindenki odafog kerülni ahova való. Ennyi.

2019. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy még nincs kész az emberiség erre! Aki igen az már* belsős*!
2019. júl. 22. 21:52
 7/7 A kérdező kommentje:
#5- mi van ha én azt mondom neked, hogy van egy hely,ahol nem aláz meg senki senkit soha,nincs pénz és nincs munka sem, mindenből mindenkinek ugyanaz és ugyanannyi van , nincsenek házak, sem politika, csak a* titok*- szabályok vannak! * Heaven projekt* ez a neve!
2019. júl. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!